اخبار سیاسی

فرماندارزابل: مردم به شایعات توجه نکنند/ هیچ پمپ بنزینی تعطیل نخواهدشد

دربین مردم خبری مبنی بر اینکه از سوی فرمانداری زابل به جایگاههای سوخت بخشنامه شده تا ساعت ۲۴  پنجشنبه مورخ ۶ فروردین ۹۹ جایگاههای بنزین مجازبه تحویل سوخت به شهروندان می باشند و از فردا تمامی جایگاهها تعطیل می باشند، دست بدست می شد و از ظهر امروز این خبر قوت گرفت و درفضای مجازی نیز دربین مردم دست بدست شد و براساس مشاهدات میدانی، هجوم مردم به جهت بنزین زدن خودروهویشان به اندازه ای بود که صفهای بسیار طولانی را در تمامی جایگاههای سوخت بنزین شاهد بودیم.

فرماندار زابل گفت: متاسفانه برخی افراد بصورت کاملا مغرضانه و هدفمند با انتشاراخباری کاملا بی پایه و اساس در پی ایجاد تنش در بین مردم و درفضای مجازی هستند.

غلامرضا گنجی در گفت وگو با ایسنا، افزود: از مردم سیستان می خواهیم که به هیچ عنوان به شایعات توجه نکنند و اخبار صحیح را از رسانه ها و خبرگزاری های معتبر دنبال کنند.

وی درپاسخ به این سئوال که آیا جایگاه ها و پمپ های بنزین در زابل از فردا جمعه ۸ فروردین ۹۹ تعطیل خواهد شد یا خیر؟، تصریح کرد: اخبار منتشر شده دربرخی شبکه های  اجتماعی و فضای مجازی به هیچ وجه صحت ندارد و مردم نباید به این شایعات توجه کنند.

وی اضافه کرد: تمامی جایگاه های سوخت و پمپ های بنزین همچون قبل به ارائه خدمات دهی به شهروندان مشغولند و هیچ جایگاهی تعطیل نمی باشد و مردم می توانند با خیال راحت بنزین مورد نیازشان را تامین کنند.

فرماندار زابل از مردم خواست تا از ازدحام بیش از حد در صفهای پمپ بنزین جدا خودداری کرده و اطمینان داشته باشند که هیچ جایگاهی تعطیل نخواهد شد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تماس تلفنی عارف با لاریجانی در پی ابتلای وی به کرونا

پَرنیوز

رهبر انقلاب درگذشت میرزا محمد سُلگی را تسلیت گفتند

پَرنیوز

رایزنی سفیر ایران با وزیر صنایع بلاروس

پَرنیوز

ارسال دیدگاه