اخبار فرهنگی

جانشین فرمانده ناجا: هزینه جرم در کشور پائین است

به گزارش تابناک به نقل از تسنیم، سردار قاسم رضایی امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در گیلان از نظرات ارزشمند اجتماعی و فقهی آیت‌الله فلاحتی تقدیر کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی نقش بسیار مؤثری در تأمین امنیت جامعه و نظام را برعهده دارد و نیروهای ما با تلاش شبانه‌روزی امنیت جامعه را تامین می‌کنند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه نیروی انتظامی برآمده از دل جامعه و مردم است بیان کرد: مردم برای رفع مشکلات خود به نیروی انتظامی مراجعه می‌کنند از این رو در راستای عمل به وظایف ذاتی خود مطالبات و خواسته‌های مردم را به دستگاه‌های مختلف می‌رسانیم.

وی با اشاره به رضایتمندی مردم از عملکرد نیروی انتظامی تصریح کرد: نیروی انتظامی با بهره‌گیری از تجربیات گذشته در گام دوم انقلاب به‌عنوان سخنگوی مطالبات مردم مشکلات جامعه را به مسئولان می‌‌رساند و با تمام توان برای حل معضلات گام برمی‌داریم.

سردار رضایی علت رشد تصاعدی جرم در کشور را مورد تاکید قرار داد و خاطرنشان کرد: هزینه وقوع جرم در کشور ما پایین است و از این رو توان بازدارندگی ندارد و رشد جرم به‌صورت تصاعدی بالا می‌رود.

جانشین فرمانده ناجا از نمایندگان مجلس یازدهم خواست که جهت تحقق خواسته‌های مردم، مطالبات آنها را از نیروی انتظامی استعلام کرده و در صدد پیگیری و رفع آن باشند افزود: برای تحقق اهداف و عمل به وظایف تعیین شده دست کمک به سوی علمای بزرگ دراز می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تأمین امنیت اخلاقی در جامعه یکی از وظایف اصلی نیروی انتظامی است گفت: از بین بردن بستر گناه در سواحل نیازمند استفاده درست از این موهبت الهی است و نیروی انتظامی در راستای عمل به وظایف و تکالیف خود درصدد آن است که جرم اخلاقی در جامعه کاهش یابد.

نوشته های مرتبط

تصاویری زیبا از سازه‌های سنگی طبیعی

پَرنیوز

آب خوردن حیوانات از آبشخورهای پارک ملی کلاه قاضی

پَرنیوز

ارسال پیامک وام ۶ میلیونی به ۳۰ هزار تاکسیران تهرانی

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.