اخبار سیاسی

آصفری: با تعطیلی مشکل حل نمی‌شود؛ مردم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

محمد حسن آصفری در گفت‌وگو با ایسنا، با تاکید بر ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از سوی مردم، بیان کرد: بحث ویروس کرونا امروز یک مسئله جدی است. قطعا تا پایان سال با این ویروس منحوس درگیر خواهیم بود فلذا نباید از آن غافل شویم.

وی در ادامه اظهار کرد: با رعایت پروتکل های بهداشتی شاهد بودیم که آمار مبتلایان کاهش یافته بود و تعداد کشته ها نیز دو رقمی شده بود. اما امروز مجددا آمار مبتلایان رو به افزایش است.

نماینده مردم اراک در مجلس یازدهم با بیان اینکه حدود چهار ماه معیشت مردم تعطیل شد و معیشت رستوران ها، مغازه ها و کارگران به شدت تحت تاثیر قرار گرفت، تصریح کرد: با تعطیل کردن مشکل حل نخواهد شد. مردم در کنار کسب و کارهای خود باید پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و به فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند. تنها راهکار موجود همکاری و همراهی مردم است. دستگاه های خدمات رسان نیز باید امکانات بهداشتی لازم را در اختیار مردم قرار دهند.

آصفری در پایان تاکید کرد: ما شاهد هستیم که آمار فوتی ها مجددا سه رقمی شده و آمار بستری در بیمارستان ها رو به افزایش است. تا زمانی که خود مردم کمک نکنند در رویارویی با این ویروس موفق نخواهیم شد. می شود کسب و کارها و اداره ها باز باشد به شرطی که مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و به فاصله گذاری اجتماعی توجه داشته باشند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

مرادی: شیوع کرونا در استان هرمزگان وضعیت فوق قرمز دارد

پَرنیوز

دولت باید نقدینگی موجود را به شکل صحیح به سمت تولید مسکن هدایت کند

پَرنیوز

کوهساری: احیای روحیه جهادی باید در اولویت مجلس یازدهم باشد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.