اخبار سیاسی

مرادی: شیوع کرونا در استان هرمزگان وضعیت فوق قرمز دارد

به گزارش ایسنا، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس در نطق میان دستور جلسه امروز مجلس گفت: در ابتدای آغاز به کار مجلس یازدهم قرار داریم. مردم به این مجلس امیدوار هستند؛ این مردم توقع کار و تلاش و دلسوزی از این مجلس دارند.

وی با انتقاد از دولت افزود: دولت روحانی نتوانست قیمت ارز و سکه را کنترل کند و بازار مسکن را سامان دهد. این دولت نتوانست قیمت و کیفیت خودرو را کنترل کند. در کنار اینها در وضعیت اشتغال و بیکاری هم رکورددار شده‌ایم. قیمت کالاها و ارزاق مردم به صورت روزانه افزایش پیدا می‌کند. ارزش پول ملی که هویت ملی ماست به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده است.

نماینده مردم بندرعباس ادامه داد: امروز تمام استان‌های کشور از نحوه مدیریت شما شکوه دارند در استان هرمزگان مردم بیشترین بی حرمتی را از سوی دولت شما شاهد بودند مردم این استان پالایشگاه و صنایع و مناطق آزاد دارند ولی در زمینه اشتغال، اقتصاد، بهداشت و درمان و آموزش و پرورش وضعیت مناسبی ندارند، دریا دارند ولی از صیادی خبری نیست؛ اسکله و بندر دارند ولی تجار و ملوانان از بی‌عدالتی و بی توجهی دولت شما خسته هستند.

مرادی با اشاره به وضعیت بحرانی شیوع کرونا در استان هرمزگان عنوان کرد: در شیوع کرونا در استان وضعیت فوق قرمز و بحران شاهد هستیم. مسبب اصلی از بین رفتن جان مردم در استان من شخص شما هستید که بی جهت وضعیت استان را سفید اعلام کرده و حساسیت‌ها را کاهش دادید. شما حاضر نشدید استان‌هایی مانند رمزگان خودشان تصمیم بگیرند. برای نجات جان مردم اعتبارات حوزه بهداشت و درمان را آزاد کنید. اجازه بدهید پرستاران و کادر پزشکی و کادر بهداشت و درمان به حقوق خود برسند؛ مردم انتظاراتی دارند که امید به خدا این انتظارات در مجلس یازدهم جامه عمل خواهد دید.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تقدیر جمعی از سهامداران شرکت پدیده از دستگاه قضایی

پَرنیوز

واعظی: خودروسازی ایران در سال‌های اخیر پیشرفت بسیار خوبی داشته است

پَرنیوز

سخنگوی شورای نگهبان: ترامپ، رئیس‌جمهوری دروغگو و بدون شرم است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.