اخبار ورزشی

طلوع دوباره دکتر باقری در وزنه‌برداری و احتمالا یک شوخی جدید!

شک ندارم که دکتر باقری دارند شوخی می کنند.ایشان گفته اند که وزنه بردای می تواند الگوی مبارزه با دوپینگ در ورزش ایران باشد.

دکتر جان ببخشید،اما اجازه بدهید حداقل یک لبخند به نطقی که کرده اید بزنم،حیف است به خدا.

بدون شک تلفن همراه شما اینترنت دارد.اگر ندارد هر زمانی که به اینترنت دسترسی پیدا کردید صفحه گوگل را باز کرده و این جمله را جستجو کنید” بیشترین دوپینگ در ورزش ایران” نتیجه را حتما ببینید.هیچ اشکالی ندارد.ما حرف هایی که درباره دوپینگ در وزنه برداری زده اید را می گذاریم روی یک اشتباه که ممکن است از جانب هر انسانی رخ بدهد اما اگر روی حرف های‌تان اصرار دارید،خب باید بگویم که ما خواب نیستیم!

شما از این گفته اید که چون تعداد زیادی نمونه از شما گرفته اند به همین دلیل تعداد دوپینگی ها هم بیشتر شده است! خودمانیم؛آخر این هم شد دلیل؟

به نظرم اینجا هم یک اشتباه کوچک دیگر کرده اید.می دانیم حرف شما چیز دیگری بوده اما ناخواسته طور دیگری بیان شده است.احتمالا شما می خواستید بگویید که در فدراسیون داریم تلاش می کنیم تا هر تعداد نمونه بیشتری که از بچه های ما گرفتند،دوپینگی های کمتری داشته باشیم و این به دلیل آموزش های دقیق و خوب،مراقبت ها ویژه و تلاش‌های فدراسیون برای ریشه کن کردن دوپینگ است!

برای ماها که تخصصی وزنه برداری را دنبال می کنیم این بیانات ملموس است.دکتر جان از شما درخواست می کنیم برای عموم ساده تر حرف بزنید تا خدای ناکرده دچار سوءبرداشت نشوند و فدراسیونی که در دوپینگ الگوی سایر رشته ها است را متهم نکنند.راستی یک توضیح هم به مردم بدهید تا هرگز این الگو بودن فدراسیون را فراموش نکنند،اینکه چرا کاپ قهرمانی در مسابقات جوانان را از ایران پس گرفتند؟برای یک فدراسیون الگو خوب نیست این اخباری که درباره اش شنیده می شود.ما و مردم منتظر این توضیح می مانیم.

251 251

منبع خبر

نوشته های مرتبط

کامیابی‌نیا پیشنهاد باشگاه پرتغالی‌ را رد کرد

پَرنیوز

شجاع خلیل‌زاده هم به تقابل با استقلال واکنش نشان داد/عکس

پَرنیوز

دربی روز پنجم شهریور برگزار می‌شود

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.