اخبار فرهنگی

آمیتاب باچان صدای آلکسا خواهد شد

به گزارش تابناک به نقل از ددلاین، کمپانی آمازون روز دوشنبه اعلام کرد صدای ستاره بالیوودی به عنوان صدای آلکسا، دستیار صوتی قابل برنامه‌ریزی این کمپانی شنیده می‌شود.

آلکسا که دستیار مجازی آمازون است، از سال آینده از این صدا بهره می گیرد.

آمازون در پستی که در بلاگ هندی‌اش منتشر کرد خبر داد که این گجت برای کاربران هندی در دسترس خواهد بود. صدای آلکسای جدید از قابلیت گفتن جوک، وضعیت هوا، نقل‌قول‌های ماندگار، راهنمایی و … برخوردار است.

باچان نخستین بالیوودی است که به عنوان صداپیشه گجت آمازون انتخاب شده است. او با انتشار پستی گفت فرصت‌های تکنولوژیک به او اجازه داده است که چیزهای جدیدی کشف کند.

این سوپراستار ۷۷ ساله هندی گفت با این تکنولوژی صدایی، می‌توان چیزهای جدید ساخت و خود وی می‌تواند از این طریق ارتباط موثرتری با مخاطبانش و نیز دیگران برقرار کند.

سال ۲۰۱۹ ساموئل ال جکسون با صدایش با آلکسای آمازون همکاری کرده بود و مورگان فریمن هم سال ۲۰۱۶ با برنامه «ویز» برای ارایه مسیر همکاری کرده بود.

الکسا به عنوان یک دستیار شخصی مسئولیت کار کردن با دستگاه‌های هوشمند خانه را می‌پذیرد و می‌توان بسیاری از کارها را به آن سپرد و مانند یک منشی شخصی از آن کمک گرفت.

نوشته های مرتبط

فصل برداشت «بِه» در اصفهان

پَرنیوز

مرگ یک نفر به خاطر گردوتکانی!

پَرنیوز

مالک خانه «خانه سبز» درگذشت

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.