اخبار ورزشی

اتفاق عجیب در نقل انتقالات لیگ ایران؛ جذب یک بازیکن با مخالفت سر مربی!

از ماجراهای فصل نقل و انتقالات در فوتبال ایران باید به موضوع جدیدی اشاره کرد که در باشگاه ذوب‌آهن رخ داد؛ اینکه دو عضو هیأت مدیره با وجود مخالفت سرمربی اقدام به عقد قرارداد و انتشار رسمی خبر جذب بازیکنی به نام حسین ابراهیمی با ذوب‌آهن کردند.

ابراهیمی یک بازیکن با تجربه در فوتبال ایران است که فصل گذشته در نفت مسجدسلیمان بازی می‌کرد، اما رحمان رضایی قبلا از طریق ایمیل و پیامک به باشگاه ذوب‌آهن اعلام کرده بود که این بازیکن در لیست خریدهای او در فصل جدید نیست؛ با این وجود دو تن از اعضای هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن پس از انجام جلسه‌ای با این بازیکن، نام وی را به‌عنوان خرید جدید به ثبت رساندند تا جنجال بزرگی در این زمینه شکل بگیرد.

رحمان رضایی که در تهران به سر می‌برد و مشغول رتق و فتق امور باشگاه در فصل نقل و انتقالات از راه دور است، در این زمینه مجددا مخالفت خود را اعلام کرده و به اطلاع مدیران باشگاه رسانده که به حسین ابراهیمی اجازه نخواهد داد در تمرینات ذوب حاضر شود.

به نظر می‌رسد این آغاز یک جنگ قدرت جدید در باشگاه ذوب‌آهن بوده و نکته مهم این است که محمدجواد محمدی، مدیرعامل پیشین ذوبی‌ها که به دلیل کسالت اخیرا در جلسات باشگاه غایب بود نیز در جلسه منتج به عقد قرارداد با ابراهیمی حضور داشته است. حالا باید دید این فعل و انفعالات چه نتیجه‌ای در بر خواهد داشت.

البته باید اشاره کرد که حسین ابراهیمی، بازیکن خریداری شده توسط باشگاه ذوب‌آهن هیچ اطلاعی از دیدگاه رحمان رضایی نداشته و بنابر نظر مسؤولان این تیم قراردادش را بسته است و تقصیری در این باره متوجه او نیست.

بیشتر بخوانید: ورود دیوان محاسبات به ماجرای قراردادهای پرسروصدای فوتبال

253 251

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تغییرات پیاپی معضل فوتبال ایران

پَرنیوز

درگیری دو پرسپولیسی ختم به خیر شد

پَرنیوز

امیرآبادی: بازیکنان استقلال برد مقابل الاهلی را فراموش کنند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.