اخبار فرهنگی

اختصاص ۴ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به ایلام

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، در ابتدای این جلسه دکتر “مظفر علی شایی” گزارشی اجمالی از عملکرد معاونت جوانان اداره کل در حوزه مشارکت‌های اجتماعی، ازدواج و خانواده، طرح‌های فراگیر جوانان، ستاد‌های ساماندهی امور جوانان استان و شهرستان‌ها ارائه کرد.

“محمدرضا تردست”، معاون امور جوانان نیز در این جلسه نقش سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان ایلام در اجرای طرح‌ها و برنامه را تشریح و اظهار کرد: برگزاری اردو‌های جهادی در مناطق دورافتاده و محروم استان و راه اندازی و آغاز به کار سامانه کسب و کار سازمان‌های مردم نهاد جوانان کشور از اولویت‌های مورد نیاز استان است.

تندگویان، معاون ساماندهی امور جوانان، عملکرد حوزه جوانان استان ایلام را در حوزه‌های مختلف قابل تقدیر ذکر کرد و از حوزه امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام به عنوان یکی از سه استان برتر، پیشرو و سرآمد در اجرای کامل و درست برنامه‌ها در سطح کشور نام برد.

وی نتایج مطلوب بدست آمده در استان را ناشی از همدلی در بین مدیر کل، معاون جوانان و سمن‌های استان دانست و به لزوم ارائه گزارش استان‌های برتر مثل ایلام در جلسات مدیران کل استان‌ها به منظور به اشتراک گذاری تجارب مطلوب تاکید کرد.

در پایان این دیدار ۴ میلیارد تومان از محل تفاهم نامه با صندوق کارآفرینی امید و بانک قرض‌الحسنه رسالت از طریق تسهیلات اشتغال زایی به جوانان و سمن‌های جوانان استان ایلام اختصاص یافت.

نوشته های مرتبط

علائم کرونا در سالمندان متفاوت است

پَرنیوز

اجلاس همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی

پَرنیوز

«شیخ عبود» روستای سرداران شهید

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.