اخبار فرهنگی

اعتراضات مردمی در کشور‌های مختلف علیه سازشکاران

به گزارش «تابناک» به نقل از خبرگزاری صداوسیما، شبکه تلویزیونی المیادین، تصاویری از تجمع اعتراض آمیز فلسطینیان ساکن در شهر ام الفحم -از مناطق اشغالی ۱۹۴۸- پخش کرد.

تجمع کنندگان با در دست داشتن پلاکارد‌هایی که بر روی آن‌ها شعار‌هایی علیه توافق خیانت بار امارات و بحرین با اسرائیل نوشته شده بود، مخالفت خود را با این توافق‌های ذلت بار نشان دادند. بر روی برخی از این پلاکارد‌ها نوشته شده بود «نه به قرارداد‌های توطئه علیه ملت و آرمان فلسطین»، «نه به اشغالگری، آری به آزادی و استقلال»، «نه به کرنش و مزدوری»، «از حق بازگشت بازنمی گردیم».

خبرنگار این شبکه تلویزیونی گفت: موضع دولت و ملت فلسطین کاملاً روشن و علیه اقدام کشور‌های عربی برای عادی سازی روابط با اسرائیل است.

تجمع اعتراضی علیه سازشکاران در واشنگتن، بیروت و لندن

تجمع در اطراف کاخ سفید در اعتراض به سازشکاران عرب

شبکه تلویزیونی الجزیره عربی، تصاویری از راهپیمایی‌ها و تجمعات اعتراض آمیز علیه سازشکاری اعراب با رژیم صهیونیستی در خیابان‌های اطراف کاخ سفید در واشنگتن پایتخت آمریکا پخش کرد.

تظاهرات مردم تونس در حمایت از آرمان‌های فلسطین

تونسی‌ها علیه سازش امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی راهپیمایی کردند. راهپیمایان اقدام به آتش زدن پرچم اسرائیل و تصاویر ولیعهد امارات و پادشاه بحرین کردند.

تجمع اعتراضی آورگان فلسطینی ساکن در اردوگاه‌های لبنان

صد‌ها نفر از آوارگان فلسطینی ساکن اردوگاه‌های لبنان با تجمع در مقابل اردوگاه برج البراجنه در بیروت، آشکارسازی روابط حاکمان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

تجمع اعتراضی شماری از بحرینی‌های مقیم انگلیس

شماری از اتباع بحرینی مقیم انگلیس با تجمع مقابل سفارت بحرین در لندن، سازش خائنانه رژیم آل خلیفه با رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.

نشست خبری معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین

شیخ حسین الدیهی معاون دبیرکل جمعیت الوفاق بحرین: اقدام رژیم سرسپرده آل خلیفه در آشکارسازی روابط با صهیونیست‌ها از جانب مردم بحرین محکوم است و این اقدام، هرگز در حمایت بحرینی‌ها از آرمان فلسطین خدشه وارد نخواهد کرد.

نوشته های مرتبط

ترکیه سرنگونی جنگنده سوخو-25 ارمنستان را تکذیب کرد/ واکنش تهران به ادعای انتقالل سلاح به ارمنستان از خاک ایران

پَرنیوز

مرگ ماهی‌ها در زاینده رود

پَرنیوز

زندگی «پیرطاهر» در جنگل‌های مازندران

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.