اخبار ورزشی

الکساندر نوری: تماس‌هایی با من گرفته شده!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ الکساندر نوری گزینه نیمکت استقلال است. او درباره مذاکره با باشگاهها برای  شروع یک کار جدید می گوید: «تماس‌هایی برای حضور در باشگاه جدید با من گرفته شده ولی کار درستی نیست فعلا درباره آنها حرف بزنم.» او که در هرتا دستیار کلینزمن بود، درباره رابطه اش با او توضیح می دهد: «من و کلینزمن هنوز در تماس هستیم. این برای من خیلی ارزشمند است. رابطه ما نه فقط کاری و حرفه‌ای، بلکه خیلی دوستانه است. اگر دوباره فرصت شود، هرگز دستیاری کلینزمن را رد نمی کنم. البته من دوست دارم را راه خودم را در فوتبال به عنوان سرمربی ادامه دهم.»

اما نوری این روزها چه می کند؟ «من همیشه کسی بوده‌ام که از تماشای تمرینات تیم های باشگاهی لذت برده ام. قالبا با همکارانم تبادل نظر می‌کنم به خاطر مسئله کرونا، در حال حاضر این مسئله امکانپذیر نیست که در تمرینات تیم‌ها حاضر شوم. به همین خاطر بازی‌های زیادی تماشا می‌کنم. با مربیان دیگر به صورت تلفنی صحبت می‌کنم و از این طریق چیزهای جدیدی یاد می‌گیرم.»

252 252

منبع خبر

نوشته های مرتبط

شهرخودرو با صفر امتیاز حذف شد

پَرنیوز

احمدرضا عابدزاده با لباسی خاص/عکس

پَرنیوز

عرض ارادت خداداد عزیزی به مرحوم حجازی/عکس

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.