اخبار بین الملل

انتظارات پامپئو در صورت انتخاب دوباره ترامپ

به گزارش ایسنا به نقل از رویترز، از اظهارنظر پامپئو که در پاسخ به یک سؤال چند قسمتی در طول یک اتاق فکر مجازی مطرح شد، مشخص نبود که منظور او تمایلش به ادامه کار به عنوان وزیر امور خارج آمریکا یا در نقش دیگری بود.

پامپئو که یک مسیحی تبشیری است، مظنون به حمایت از جاه‌طلبی‌های رئیس جمهور است و احتمالاً در انتخابات ۲۰۲۴ نامزد ریاست جمهوری خواهد بود. وی در آوریل ۲۰۱۸ بعد از خدمت به عنوان رئیس سیا در دولت ترامپ، وزیر امور خارجه شد.

روز سه‌شنبه، وی گفت که سخت کار کرده که مطمئن شود رابطه‌اش با ترامپ محکم است و اینکه او اولویت‌های ترامپ را پیش می‌برده، حتی اگر با هم موافق نبوده‌اند.

پامپئو در این باره اظهار کرد: ما همیشه موافقت نمی‌کنیم. من به او توصیه‌هایی می‌کنم. او بعضی از آن‌ها را می‌پذیرد و به برخی از آن‌ها دیدگاه متفاوتی دارد. من سپس آن‌ها را با قدرت هر چه تمام‌تر اجرا می‌کنم و تیمم را هم به انجام همان وا می‌دارم.

چندین گزارش رسانه‌ای بیان کرده‌اند که پامپئو در حال سنجیدن کاندیدا شدن برای کرسی سنای آمریکا از ایالت کانزاس، خانه انتخابی او است. وی روز سه‌شنبه اعتراف کرد که به این موضوع فکر کرده است.

وی گفت: من عاشق کانزاس هستم. من و همسرم، دلمان برای این عزیز تنگ شده است. این بخش جذاب در نظر گرفتن یک رقابت بود، اما صراحتاً ما هرگز حضور فعال در رقابت را در نظر نداشته‌ایم.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

۴ زخمی در حمله با چاقو به نزدیکی دفتر سابق شارلی ابدو

پَرنیوز

برکناری فرمانده عملیات نینوا در ارتش عراق

پَرنیوز

جایزه ۱۰ میلیون دلاری آمریکا برای دستگیری رهبر جدید داعش

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.