اخبار سیاسی

انجام سومین پرواز فوق‌العاده بازگشت ایرانیان مقیم بلغارستان

به گزارش ایسنا، با هماهنگی‌ و پیگیری‌های سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلغارستان، تعدادی از ایرانیان مقیم بلغارستان و تعدادی دیگر از کشورهای منطقه بالکان با یک فروند هواپیمای شرکت هواپیمایی قشم ایر، از صوفیا عازم تهران شدند.

همچنین تعدادی از ایرانیان و اتباع خارجی که به دنبال شیوع ویروس کرونا و تعطیلی پروازهای بین المللی، امکان بازگشت از کشورمان به محل سکونت خود در بلغارستان و سایر کشورهای منطقه بالکان را نداشتند با همان پرواز از مبداء تهران عازم صوفیا شدند.
این سومین پرواز فوق العاده برنامه ریزی شده از سوی سفارت ایران در بلغارستان برای بازگشت ایرانیان مقیم کشورمان و بالعکس در چند ماه اخیر است.
به رغم تداوم قوانین سخت گیرانه در خصوص ورود اتباع خارجی به خاک بلغارستان، با رایزنی‌های مستمر سفارت کشورمان در بلغارستان و همکاری خوب مقامات ذیربط این کشور، هموطنان ایرانی مقیم کشورهای حوزه بالکان نیز توانستند وارد خاک بلغارستان شده و به میهن اسلامی عزیمت کنند(و بالعکس از طریق بلغارستان به محل سکونت خود مراجعه کنند).
انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

توییت ظریف درخصوص گفت‌وگو در شورای روابط خارجی نیویورک

پَرنیوز

پمپئو: نمی‌گذاریم ایران به سلاح هسته‌ای دست پیدا کند

پَرنیوز

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: فشار حداکثری علیه ایران ادامه می‌یابد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.