اخبار ورزشی

این پرسپولیس تیم یحیی است یا رسول پناه؟

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ با آغاز فصل نقل و انتقالات، باشگاه پرسپولیس حضور فعالی در این بازار داشت و تعداد قابل توجهی از بازیکنان را به خدمت گرفت. نکته عجیب اما در این میان، این است که بعضی از این بازیکنان ظاهرا در ابتدای امر مورد توجه یحیی گل محمدی نبوده اند و او خواهان ماندن یا خریدن بازیکنانی بوده که امروز در پرسپولیس حضور ندارند!

به عنوان مثال مهدی ترابی و علی علیپور بازیکنانی بودند که یحیی به حضور آن ها در تیم فصل بعدی تاکید داشت اما در نهایت این دو بازیکن از پرسپولیس جدا شدند و به تیم های خارجی پیوستند. همچنین گل محمدی خواهان حضور بازیکنانی نظیر اسماعیلی فر، مغانلو و رضا اسدی در پرسپولیس بود که هیچ کدام در نهایت سر از پرسپولیس درنیاوردند. از لیست اولیه یحیی تا این لحظه بازیکنانی مثل حامد لک، سعید آقایی و عیسی آل کثیر جذب شده اند. همچنین شهاب زاهدی هم دیگر بازیکن مدنظر یحیی گل محمدی بوده که مدیران پرسپولیسی نتوانستند درنهایت او را به پرسپولیس بیاورند.

این در حالی است که ظاهرا خریدهای جدید پرسپولیس هم با وساطت و خواست یحیی گل محمدی با پرسپولیس قرارداد بسته اند و در شرایطی که مدیریت باشگاه قول داده بود تا به زودی به خریدهای جدید درصدی از قراردادشان را پرداخت می کند اما تا این لحظه فقط به تعدادی از بازیکنان جدید درصدی را پرداخت کرده اند. این مسئله باعث بروز دلخوری و ناراحتی در بین بازیکنان پرسپولیس شده و اگر مدیریت باشگاه این مسئله را حل نکند، قطعا سرخ پوشان با آسیبی جدی در فصل جدید مواجه خواهند شد.

بیشتر بخوانید: علیپور چطور از دست پرسپولیسی ها سر خورد؟

254 251

منبع خبر

نوشته های مرتبط

حضور جنجالی آنیلی در باشگاه میلان

پَرنیوز

تولد دوباره سعید عزت اللهی/عکس

پَرنیوز

روزبه چشمی با ام صلال به توافق رسید

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.