اخبار ورزشی

بازیکنانی که با قرارداد میلیاردی دین‌شان را به شما ادا می‌کنند!

سعید اکبری: آیا بعضی از بازیکنان فوتبال از منت گذاشتن خسته نشده‌اند؟ و یا حداقل، آیا بعضی از هواداران بعد از سال‌های سال، هنوز متوجه نشده‌اند پشت این منت گذاشتن، هزار و یک منافع پنهان است؟

به مصاحبه بعضی از بازیکنان بعد از تمدید قرارداد یا فسخ قرارداد قبلی و امضای قرارداد جدید نگاهی بیاندازید. یک جمله مشترک از دهان آنها خارج می‌شود: «ماندم تا دینم را به هواداران ادا کنم.»

آیا هواداران اینقدر ساده هستند؟ علی فتح‌الله زاده روزی در یکی از مصاحبه‌هایش به خبرآنلاین گفت: «یادم هست با بازیکنی مذاکره داشتیم. ما را کشت تا امضا کرد. گفت تا پول ندهید به تمرین نمی‌روم. تا چک را نگرفت، نرفت. حالم بد شده بود. بعد از آن به خانه برگشتم. در ماشین رادیو روشن بود. همان بازیکن روی خط یک برنامه آمد و گفت من فقط و فقط به خاطر هواداران و به خاطر دینی که داشتم امضا کردم! اینقدر عصبی شدم که می‌خواستم زنگ بزنم و بگویم تو به خاطر هوادار ماندی؟!»

این روزها هم هواداران خبر دارند در نقل و انتقالات چه می‌گذرد. مردم می‌دانند بازیکنی که کیفیت لازم را ندارد، با 7 میلیارد تمدید کرده. هواداران می‌دانند پشت پرده احساس دین، همان امضای قراردادهای میلیاردی است. بهتر نیست بازیکنی که قرارداد 2 میلیاردی‌اش را فسخ می‌کند و در عوض قرارداد 6 یا 7 میلیاردی می‌بنددد، سکوت کند و چنین حرف‌هایی نزند؟ آیا مدیرانی که عامل این قراردادها هستند و می‌دانند در پشت پرده چه باج‌هایی به بازیکن داده‌اند، یک بار نباید پاسخ چنین حرف‌هایی را بدهند و بگویند: «شما که پولت را گرفته‌ای و سر هوادار منت نگذار؟»

252 252

منبع خبر

نوشته های مرتبط

AFC توییت جنجالی‌اش درمورد خلیج فارس را حذف کرد

پَرنیوز

ببینید | حقوق مادام‌العمر به صورت دلاری برای بازیکن ایرانی

پَرنیوز

عکسی قدیمی از ناصر حجازی در بابل

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.