اخبار سیاسی

بیانیه فراکسیون حمایت از محور مقاومت در محکومیت عادی سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی

به گزارش ایسنا، بیانیه فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در محکومیت عادی سازی روابط میان بحرین و رژیم صهیونیستی به شرح است:

«بسمه تعالی
اقدام حکام سرسپرده بحرین در اعلام برقراری روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی و خیانت به آرمان فلسطین و چندین دهه مبارزه و تحمل آلام سنگین مردم فلسطین در حافظه تاریخی ملت مظلوم و ستم دیده این سرزمین و جهان اسلام تا ابد باقی خواهد ماند.

حاکمان بحرین در خطایی غیرقابل جبران ضربه مهلک دیگری به مشروعیت نداشته خود زده و با پذیرش سازش به دامن رژیم صهیونیستی پناه بردند، غافل از آنکه این اقدام بیش از گذشته مشروعیت آنها را زیر سؤال برده است. آل خلیفه با قربانی کردن آرمان فلسطین به پای دولت آمریکا که تاکنون بیشترین ضربه را به آرمان فلسطین وارد نموده خود را رسماً شریک جنایات رژیم صهیونیستی کرد.

از این پس هرگونه جنایت رژیم اشغالگر در کشتار و قتل کودکان زنان و مردم بی دفاع فلسطین علاوه بر کودک کشان صهیونیسم، به پای حاکمان منامه و ابوظبی نوشته خواهد شد.

فراکسیون حمایت از محور مقاومت و آزادی قدس شریف در مجلس شورای اسلامی ضمن محکومیت شدید این اقدام رژیم آل خلیفه تأکید می نماید این قبیل اقدامات خللی در اراده ملت های مسلمان برای آزادی قدس شریف و سرزمین های اشغالی نخواهد گذاشت و مسئله فلسطین همچنان مسئله اصلی جهان اسلام است. رژیم صهیونیستی نزد ملتهای مسلمان به عنوان رژیمی اشغالگر و جنایتکار منفور خواهد بود. این هم گرایی ها سقوط این رژیم جعلی را تأخیر نینداخته بلکه موجب همگرایی و افزایش انگیزه و اتحاد ملتهای مسلمان برای محو سریع تر آن از نقشه جهان خواهد شد.»

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

بازآفرینی اعزام رزمندگان به جبهه‌ها

پَرنیوز

تهدید پمپئو علیه چین و روسیه درباره همکاری با ایران

پَرنیوز

قاسمی: نمایندگان پارلمان فرانسه صدای حقانیت ملت ایران در برابر گردن‌کشی آمریکا باشند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.