اخبار بین الملل

تظاهرات بحرینی‌ها علیه توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت خلیج (فارس) آنلاین، طبق فیلم‌هایی که در توییتر منتشر شده، تظاهرکنندگان با سر دادن شعارهایی توافق عادی سازی روابط بحرین با رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و این توافق را جنایت و خیانت در حق فلسطین و مسجدالاقصی دانستند.

آنها پلاکاردهایی در دست داشتند با این مضمون که تصمیم سازش با رژیم اشغالگر خواست ملت بحرین نیست و سازش، کار خیانتکاران است نه آزادگان.

آنها شعارهایی را در حمایت از مسأله فلسطین و محکومیت آمریکا و دولت اسرائیل سر دادند.

پیش از این جواد فیروز، نماینده سابق پارلمان بحرین و رئیس انجمن صلح برای دفاع از حقوق بشر اعلام کرد، سازش کشورش با رژیم صهیونیستی عدم مشروعیت سیاسی و مردمی قدرت حاکم را ثابت کرد.

وی گفت، قدرت حاکم در میان بخش بیشتری از ملت منفور بود و اکنون پس از اعلام عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی در میان اکثریت جامعه منفور شده است.

فیروز ادامه داد، اقدام به سازش، اهمال در حاکمیت، میهن پرستی، نادیده گرفتن قانون اساسی، خواست و اراده ملت و نقض امنیت و ثبات حوزه خلیج فارس محسوب می‌شود. سازش بین بحرین و رژیم صهیونیستی پس از سال‌ها پنهانکاری علنی شد.

پس از گذشت کمتر از یک ماه از توافق صلح امارات و رژیم صهیونیستی، دولت بحرین ۱۱ سپتامبر از دستیابی به توافق عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی زیر نظر آمریکا خبر داد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تشکیل کمیته‌ نظارت بر درآمدهای نفتی در لیبی

پَرنیوز

هشدار کارشناسان امنیتی غرب درباره بازگشت داعش

پَرنیوز

انتقال عناصر داعش و القاعده به مأرب یمن توسط ائتلاف سعودی

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.