اخبار فرهنگی

تنفر ترامپ از اوباما از روی نژادپرستی است!

به گزارش «تابناک» به نقل از ایرنا، کوهن در مصاحبه با شبکه ای بی سی، دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا را نژادپرست خواند و اظهار کرد که اغلب انتقادهای ترامپ از اوباما ارتباط چندانی با اختلاف نظرهای سیاسی ندارد.

کوهن افزود: من بر این باورم انتقادهای ترامپ به این دلیل است که وی سیاه پوست است.

کوهن در کتاب جدید خود شمار زیادی از رفتارهای غیراخلاقی یا غیرقانونی ترامپ در طول سال‌هایی را که وی به عنوان وکیل شخصی رییس جمهوری آمریکا مشغول به خدمت بوده است، منتشر کرد.

کوهن وکیل پیشین رئیس جمهوری آمریکا که هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد، چندی پیش به جرایم متعدد از جمله فرار مالیاتی و تقلب بانکی اعتراف کرد.

وی اعتراف کرد که در کمپین انتخاباتی ترامپ برای پیروز شدن او، به چند نفر از جمله زنان هرزه مبالغی را به صورت غیرقانونی پرداخت کرده است.

تحقیقات از کوهن در ارتباط با پرونده دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا توسط «رابرت مولر» بازپرس ویژه این پرونده صورت گرفت.

نهادهای اطلاعاتی آمریکا مدعی بودند که روس‌ها به نفع ترامپ در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا دخالت کرده‌اند. اما روسیه این اتهام را رد کرده است.

نوشته های مرتبط

ترامپ: نیازی به انتقال قدرت نیست؛ برنده‌ایم!

پَرنیوز

جدیدترین قیمت طلا وسکه در ۷ مهرماه ۹۹

پَرنیوز

زندگی نباتی چیست؟

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.