اخبار سیاسی

توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی ملت‌های مسلمان را بیدار کرد

ابراهیم رضایی در گفت‌وگو با ایسنا در واکنش به توافق عادی سازی روابط میان امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی گفت: ترامپ برای تضمین انتخابات آمریکا تلاش کرد که این توافق رخ دهد چون دستاوردی در حوزه سیاست خارجی نداشته و می‌خواست از آن بهره‌برداری انتخاباتی کند.

وی افزود: هدف صهیونیست‌ها از این توافق تضمین امنیت‌شان و نفوذ رسمی به حوزه خلیج فارس است؛ حال اینکه این توافق نه تنها امنیتی برای رژیم صهیونیستی ایجاد نمی‌کند که باعث ناامن‌تر شدن رژیم صهیونیستی شده و خشم ملت‌های مسلمان را در پی خواهد داشت. مقام معظم رهبری پنج سال پیش فرمودند که رژیم صهیونیستی 25 سال آینده را نمی‌بیند. امروز می‌گوییم که این رژیم 20 سال آینده را نخواهد دید. لذا می‌توان گفت که توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی باعث بیدار شدن ملل اسلامی شده و زوال رژیم صهیونیستی را جلو می‌اندازد.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: شیوخ خلیج فارس یعنی امارات و بحرین خیلی قابل توجه نیستند، آن‌ها مستعمره سیاسی آمریکا بوده و اراده خاصی از خودشان ندارند. برخلاف میل و نظر ملت‌هایشان عمل می‌کنند و نقش گاو شیرده را برای آمریکا و شخص ترامپ دارند که به دنبال گدایی رأی است پس نباید به آن‌ها توجهی کرد.

رضایی در پایان اظهار کرد: این توافق ماهیت خائنان به ملت‌های مسلمان را مشخص کرد و مسلمانان فهمیدند که این افراد بیشتر از یک مشت خائن مزدور نیستند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

دستگیری عضو سوم و چهارم شورای شهر بوشهر /بازداشت یکی از پیمانکاران شهرداری

پَرنیوز

پربازدیدترین اخبار سیاسی ۲۹ شهریور ایسنا

پَرنیوز

مرز شلمچه از سوی ایران و عراق بسته است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.