اخبار ورزشی

جایگزین علی کریمی در بازی‌های آسیایی کیست؟

یکی از بازیکنانی که اخبار زیادی پیرامون او طی روزهای گذشته مطرح شده، علی کریمی است. ستاره تاثیرگذار آبی ها در لیگ نوزدهم روز گذشته بعد از کش و قوس های فراوان رسما در گفت وگو با خبرنگار ما اعلام کرد می‌خواهد خارج از کشور فوتبالش را ادامه دهد تا جدایی اش قطعی باشد.

کریمی همراه استقلالی ها به قطر هم سفر نکرده و در دو بازی آسیایی با الشرطه عراق و الاهلی عربستان هم غایب خواهد بود. از این رو کادرفنی استقلال باید برای جایگزینی کریمی فرد جدیدی را انتخاب کند.

استقلالی ها در خط هافبک علاوه بر مسعود ریگی که همواره زوج کریمی در ترکیب اصلی بوده، فرشید باقری، فرشید اسماعیلی و آرش رضاوند را هم در اختیار دارند و حالا از بین این نفرات نامجومطلق و همکارانش باید یکی را به عنوان جایگزین کریمی انتخاب کنند.

استقلال هم اکنون با توجه به اینکه خریدهای جدیدش هم به قطر نرفته اند با مشکل کمبود بازیکن مواجه است. آبی ها در بازی های گذشته داخلی از اسماعیلی،‌رضاوند و حتی باقری در پست های دیگر استفاده کردند اما حالا باید یکی از آنها جایگزین کریمی باشد و باید دید تدبیر کادرفنی استقلال برای چیدمان خط هافبک در دو مسابقه آسیایی چیست.

گفتنی است؛ استقلال در اولین بازی آسیایی 30 شهریورماه مقابل الشرطه عراق به میدان می‌رود.

258 41

منبع خبر

نوشته های مرتبط

رسول‌پناه به قطر می رود

پَرنیوز

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره الکس نوری

پَرنیوز

جزئیات پیشنهاد پرزرق و برق باشگاه آمریکایی به سوارس

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.