اخبار سیاسی

جلسه شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد سازمان ملل متحد برگزار شد

 به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی وزارت دادگستری، سید علیرضا آوائی وزیر دادگستری در جلسه “شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد سازمان ملل متحد” که به صورت مجازی در وزارت دادگستری برگزار شد بر استمرار تقویت آموزش در حوزه مبارزه با فساد تاکید کرد.

وزیر دادگستری در این رابطه تصریح کرد: به دلیل اینکه در مباحث حقوق بشر و مبارزه با فساد جزو کشورهایی هستیم که حساسیت زیادی بر روی ما وجود دارد، می بایست در دو بازه زمانی میان مدت و بلند مدت از ظرفیت علمی بالای اساتید و دانشگاه ها در حوزه مبارزه با فساد بهره بگیریم تا کاستی های موجود جبران شود.

آوائی با بیان اینکه حضور فعالتر در عرصه بین المللی در حوزه مبارزه با فساد ضروری است گفت: باید برای استیفای حقوق خود بجنگیم و در این عرصه و به ویژه در بحث مبارزه با فساد، یاس و نا امیدی معنی ندارد و اگر با انگیزه وارد شویم حتما نتیجه می گیریم.

جلسه “شورای مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد سازمان ملل متحد” به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور حکمت نیا، دبیر مرجع ملی کنوانسیون مبارزه با فساد سازمان ملل متحد و نمایندگان دستگاه های عضو این مرجع برگزار شد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

با مدیریت و توانمندی نقشه دشمنان را نقش بر آب کردیم

پَرنیوز

۱۲ طرح دریایی و بندری در استان هرمزگان به بهره برداری رسید

پَرنیوز

آیین افتتاحیه دکترای فرماندهی عملیات مشترک و مرکب در دافوس ارتش برگزار شد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.