اخبار سیاسی

جوکار: دولت باید در رابطه با وعده‌های گشایش اقتصادی خود پاسخگو باشد

به گزارش ایسنا، محمدصالح جوکار در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: چرا دولت نمی‌تواند در اقتصاد کشور و تأمین معیشت و مایحتاج مردم ثبات ایجاد کند؟ آرامش مردم از بین رفته است. امروز حتی مردم در تأمین انسولین که یک داروی ضروری است با مشکل روبرو هستند.

وی در ادامه اظهار کرد:‌ قیمت‌ها ساعتی گران می‌شود و مردم هر روز گرفتارتر شده‌اند. دولت نه تنها به نیازمندان توجه ندارد بلکه حداقل نیازهای زندگی مردم را دیگر نمی‌تواند تأمین کند.

نماینده مردم یزد در مجلس تصریح کرد:‌ امروز حتی قیمت کالاهایی که تولید آن‌ها ارتباطی با ارز خارجی ندارد بالا رفته و مافیای بازار قیمت آن‌ها را تعیین می‌کنند. مجلس باید در حوزه اقتصادی تصمیمی عاجل بگیرد.

وی در ادامه تأکید کرد:‌ در شرایطی که دولت مدیریت خود را در بسیاری از عرصه‌های اقتصادی کشور از دست داده باید پاسخگو باشد که چرا به وعده‌های گشایش اقتصادی که داده بود عمل نمی‌کند. امروز شاهد افزایش قیمت‌ها در همه حوزه‌ها هستیم.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

بررسی مشکلات صنعت چای در وزارت کشور

پَرنیوز

تحویل ۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان در هفته دفاع مقدس

پَرنیوز

پاسخ وزارت کشور به ادعای تعلل در مدیریت حاشیه‌نشینی

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.