اخبار سیاسی

حاتمی: عادی سازی روابط کشورهای عربی نه نتها محکوم بلکه مختوم خواهد بود

به گزارش ایسنا، حسین حاتمی نماینده مردم کلیبر در مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه امروز مجلس  با اشاره به بازنشر تصویر توهین آمیز مجله شالی ابدو به ساحت پیامبر اکرم (ص) گفت: بوی تعفن دموکراسی غربی  از حنجره بغض آلود و سکوت هم قطارنشان در توهین به ساحت رسول الله نمایانگرتر شد.

وی در ادامه با  محکوم کردن عادی سازی روابط کشورهای امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی گفت: عادی سازی روابط کشورهای عربی و حاکمان نه چندان اسلامی آنها نه نتها که محکوم است بلکه مختوم نیز خواهد بود.

دبیر کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رزمایش اقتدارآمیز ذوالفقار 99 ارتش جلوه‌ای از اقتدار و عظمت در امواج خلیج همیشه فارس بود. همچنین از رزمایش کمک‌های مومنانه مردم، خیرین، نهادهای حمایتگر در بخش‌های عمومی و دولتی نیروهای مسلح و بسیجیان تشکر می‌کنم. نیروهای مسلح، سپاه پر توان و پاسدارانی که نشان دادند در دفاع از مردم جان نثارانه سینه سپر می‌کند.

نماینده مردم کلیبر با انتقاد از مشکلات حوزه انتخابیه خود بیان کرد: نارضایتی‌ها به عملکرد ناصواب محیط زیست و منابع طبیعی حاکم بر استان را به مجالی دیگر می سپارم مدیران با محکومیت تعلیقی و پرونده‌های  مجرمانه مفتوح حواسشان جمع باشد و رویه فعلی را اصلاح کنند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

امکان تکرار تجربه انتخابات۹۲ برای اصلاح طلبان در۱۴۰۰

پَرنیوز

تمام اتفاقات ۲۶ آبان سال ۹۸ را می‌توانیم در قالب جرم سیاسی بررسی کنیم

پَرنیوز

ننه! جنگ کی تموم میشه؟

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.