اخبار سیاسی

حاجی‌بابایی: طرح تامین کالاهای اساسی هفته آینده به صحن علنی می‌رسد

حمیدرضا حاجی‌بابایی در گفت‌وگو با ایسنا، از حضور مهرداد بذرپاش رئیس دیوان محاسبات کل کشور در جلسه بعدازظهر امروز(سه‌شنبه) کمیسیون برنامه و بودجه برای ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه‌های آینده دیوان خبر داد.

وی افزود: گزارش خوبی در این جلسه ارائه و مقرر شد به زودی نشستی را در محل دیوان محاسبات داشته باشیم.

حاجی‌بابایی ادامه داد: کمیسیون برنامه و بودجه تلاش دارد تا با ادامه مباحث به یک جمع‌بندی مشترک برای پویایی بیشتر دیوان مطابق با قانون و قانون اساسی برسد.

وی با اشاره به حضور اردکانیان وزیر نیرو در این جلسه برای پاسخگویی به سوال رحمت‌الله نوروزی نماینده مردم علی‌آباد کتول درباره مشکلات آب و فاضلاب استان گلستان گفت: بعد از پاسخ‌های وزیر قرار شد، اردکانیان طی یک فرصت یک ماهه این مسائل را مورد بررسی قرار داده و گزارش آن را به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه کند.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با اشاره به بررسی طرح تامین کالاهای اساسی در جلسه امروز کمیسیون نیز گفت: کمیسیون تاکنون حدود ۲۰ جلسه درباره این طرح با حضور کارشناسان و مسئولان بحث و بررسی انجام داده است و امروز بعد از اصلاحات جزئی به جمع‌بندی رسیدیم. پیش بینی می‌شود هفته آینده طرح تامین کالاهای اساسی برای بررسی و تصویب به صحن علنی ارائه شود.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

قانون جرایم سیاسی و امنیتی از نظر ماهیتی فرقی ندارند

پَرنیوز

جواد امام :حتما تصمیم انتخاباتی ۱۴۰۰ اصلاح طلبان متفاوت از ۹۲ خواهد بود

پَرنیوز

رضازاده: توافق امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی خیانت به مسلمان است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.