اخبار بین الملل

حشد شعبی: داعش در نینوا پایان یافته است

به گزارش ایسنا، به نقل از شفق نیوز، خضیر المطروحی، فرمانده عملیات حشد شعبی در استان نینوا خاطرنشان کرد، داعش در استان نینوا پایان یافته و این گروه تروریستی بیش از ۹۵ درصد از توانمندی جنگی خود را از دست داده است اما همواره نشانه‌ای از وجود مخفیگاه‌های داعش وجود دارد.

المطروحی همچنین تصریح کرد، داعش قدرت حضور و مقابله با عملیات نظامی و امنیتی حشد شعبی و نیروهای عراقی را از دست داده است.

وی در ادامه افزود، مخفیگاه‌های داعش همواره در میان استان نینوا و الانبار، مرزهای صلاح‌ و مناطق جزیره «کنعوص» واقع در شمال الشرقاط در صلاح‌الدین و مرزهای نینوا وجود دارد.

فرمانده عملیات حشد شعبی در نینوا تاکید کرد، اعضای گروه تروریستی داعش در مناطق مذکور وجود دارند و بدون افزایش عملیات اطلاعاتی و هوایی با پهپادها و جوخه‌های اطلاعاتی روزانه نمی‌توان در مدت زمانی کوتاه آنها را نابود کرد.

المطروحی اظهار داشت، ده‌ها مخفیگاه و مراکز استقرار داعش در سرتاسر استان نینوا منهدم و ده‌ها تن از تروریست‌ها و سرکرده‌های مهم داعش در جریان عملیات امنیتی اخیر که با هماهنگی بالای میان حشد شعبی و عشایری و نیروهای امنیتی انجام شد، به هلاکت رسیدند.

وی در پایان گفت، نیروهای حشد شعبی در تمامی بخش‌های نینوا مستقر هستند و همه مناطق این استان جهت ممانعت از تحرکات اعضای گروه تروریستی داعش و یا هرگونه حمله تروریستی تحت کنترل نیروهای امنیتی است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تماس تلفنی ماکرون با ولیعهد ابوظبی

پَرنیوز

یکی از خطرناک‌ترین سرکرده‌های داعش در عراق بازداشت شد

پَرنیوز

افشاگری زندانیان زن آمریکایی از عقیم سازی اجباری در زندان‌ها

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.