اخبار فرهنگی

دستگیری ابربدهکار مالیاتی با ۱۱ میلیارد تومان بدهی

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار کرد: پلیس امنیت اقتصادی پس از دریافت نام یک بدهکار مالیاتی، رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار داد. ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی و با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه متهم در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه شده و در عملیاتی حساب شده وی را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: فرد دستگیرشده در بازجویی‌ها عنوان کرد پس از دریافت کارت بازرگانی، آن را به شخص دیگری اجاره داده و تاکنون نیز بابت این کار مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال از آن شخص دریافت کرده است. طبق اعلام مراجع ذی‌صلاح، میزان بدهی مالیاتی این فرد به بیش از یک‌صدویازده میلیارد و ۳۷۴ میلیون ریال می‌رسد.

سردار جاویدان همچنین از معرفی این ابربدهکار مالیاتی به دستگاه قضایی برای صدور حکم خبر داد و گفت: پلیس قاطعانه با چنین افرادی که امنیت اقتصادی جامعه را تهدید می کنند، برخورد و اجازه فعالیت و عرض اندام به آنها را نمی‌دهد. پلیس هدفی جز ایجاد امنیت برای مردم ندارد و وظیفه خود می‌داند با برخورد قاطع با مجرمان شرایط را برای هر گونه سو استفاده آنها ببندد.

نوشته های مرتبط

افزایش پروازهای خارجی به ۲۰ مقصد

پَرنیوز

دستمزد زنان و مردان در امارات برابر شد

پَرنیوز

پلوسی: ترامپ خودش می‌داند دیوانه است!

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.