اخبار ورزشی

دلفی: دیگر جایی برای من در تیم شارلوا نبود/ گوریتسا می‌تواند آغازی برای اوج گرفتن من باشد

یونس دلفی با امضای قرارداد قرضی از شارلروای بلژیک به گوریتسای کرواسی انتقال یافت. البته این تیم کروات در پایان فصل دارای حق خرید قطعی مهاجم جوان فوتبال کشورمان است.

این بازیکن جدید تیم گوریتسا پس از انتقالش به لیگ برتر کرواسی گفت: خوشحالم که اینجا هستم و امیدوارم بتوانم به تیم جدیدم کمک کنم. من به گوریتسا آمدم تا تمام توانم را در اختیار این تیم بگذارم. می‌دانم که بازیکنان عالی در این تیم بازی می‌کنند و باید برای بازی در پست موردنظرم خیلی تلاش کنم.

یونس دلفی در ادامه افزود: فصل گذشته در لیگ برتر بلژیک نتوانستم زیاد بازی کنم که دوره سختی برای من بود. مصدومیت خیلی مرا عذاب داد و وقتی به تمرینات تیم شارلروا بازگشتم سرمربی تغییر کرده بود. دیگر جایی برای من در شارلوا با وجود دو بازیکن باکیفیت وجود نداشت.

وی خاطر نشان کرد: لیگ کرواسی برای من جذاب است و باور دارم می‌توانم توانمندی‌های خود را در این رقابت‌ها نشان دهم. گوریتسا می‌تواند آغازی برای اوج گرفتن من باشد. پیشنهادهایی از تیم‌های ایرانی داشتم، اما می‌خواستم بازی در لیگ کرواسی را تجربه کنم. نمی‌خواستم در هیچ لیگ آسیایی بازی کنم، زیرا بهترین فوتبال جهان در اروپا بازی می‌شود. می‌خواهم بهترین بازیکن جهان شوم!

258 41

منبع خبر

نوشته های مرتبط

هافبک استقلال اردوی این تیم را ترک کرد!

پَرنیوز

پاسخ محکم پهلوان به انتقادات

پَرنیوز

مدافع بایرن و افشای علت انتخاب رنگ موی عجیب

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.