اخبار بین الملل

رهبر انصارالله: متجاوزان به یمن پای اسراییل و آمریکا را به کشور باز می کنند

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المیادین، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن در سخنرانی گفت، نقش نظام‌های سعودی و اماراتی در منطقه تخریب‌کننده بوده و آنها در کنار دشمنان ایستاده‌اند.

رهبر انصارالله یمن گفت: ما در مرحله‌ای خطرناک زندگی می‌کنیم، در مرحله انحرافی که دو نظام سعودی و اماراتی هدایت می‌کنند.

این چهره یمن تاکید کرد: ما در منطقه به مرحله‌ای رسیده‌ایم که برخی سازمان‌های آن در کنار دشمنان و علیه حفظ مقدسات ایستاده‌اند.

الحوثی تاکید کرد، نظام‌های سعودی و اماراتی و نظام آل خلیفه از ایستادن در کنار دشمن و امت در هیچ توطئه‌ای علیه منطقه ابایی ندارند.

وی اظهار کرد: عادی سازی سازمان‌های مزدور از روابط محرمانه به روابط علنی تبدیل شده که علیه ملت‌های عربی است. این سازمان‌ها در حالی‌که در توطئه‌ها و جنگ‌های آمریکا در منطقه نقش از کدام صلح دم می‌زنند؟

الحوثی  افزود، این سازمان‌ها به سطحی عجیب از مزدوری رسیده‌اند زیرا پول‌هایی به آمریکا می‌دهند تا طرح‌هایشان را اجرا کنند. عربستان، امارات و آل خلیفه مزدور، خائن و وابسته به دشمن هستند و تعامل با آنها جنایت و خیانت است.

وی افزود: این سازمان‌ها با رابطه برقرار کردن با صهیونیست‌ها به تباهی رسیده‌اند آنها به شکلی پست رفتار می‌کنند هیچ شکی نیست که این سازمان‌ها شکست خواهند خورد، آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها پول آنها را برای اسرائیل خواهند دوشید.

رهبر انصارالله یمن ادامه داد: اولویت‌های این سازمان‌ها حرکت به سمت منافع اسرائیل و امارات است و ملت‌ها باید هوشیار و از آنها برحذر باشند. ملت‌ها باید از توطئه‌های این سازمان‌های مزدور و توطئه چین علیه ملت فلسطین آگاه باشند.

این رهبر مقاومت یمن اظهار کرد: آنچه روی داده از نظر اتحادیه عرب در قبال فلسطینی‌ها مجاز است و این برای ما غافلگیرکننده نبود و ما انتظارش را داشتیم.

او افزود: این روند انحرافی سازمان‌های مذکور خطری جدید است زیرا برای عادی سازی تبلیغ می‌کنند و می‌خواهند امت را به این مساله متقاعد کنند.

وی خاطرنشان کرد: فرزندان امت باید تا حد زیادی برای تن ندادن و تاثیر نگرفتن از تبلیغات دشمنان بسیار هوشیار باشند. دشمنی که ائتلاف سعودی – اماراتی انجام می‌دهد به نفع اسرائیل، آمریکا و مرتبط با معامله قرن است.

رهبر انصارالله یمن گفت، تجاوزگران به یمن هدفشان قادر ساختن اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها برای تسلط بر کشور است.

الحوثی تاکید کرد: عربستان و امارات در جنگ اقتصادی علیه لبنان دخیل هستند زیراکه اوامر آمریکایی‌ها را اجرا می‌کنند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

کشف مقادیری مواد قابل انفجار در بندر بیروت

پَرنیوز

صدها تن در سقطری علیه عادی سازی با اسرائیل تظاهرات کردند

پَرنیوز

توییت عبری روزنامه سعودی وابسته بن سلمان، اسرائیل را ذوق زده کرد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.