اخبار سیاسی

عملکرد هشت سال اخیر وزارت کشور مستند سازی می شود

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، نشست کمیته تدوین گزارش عملکرد و مستند سازی اقدامات ۸ ساله وزارت کشور در دولت تدبیر و امید به ریاست طالبی رئیس مرکز مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و رئیس کمیته مذکور برگزار شد.

طالبی در این نشست ضمن تاکید بر ضرورت نظم و تعهد، به عنوان دو مولفه اساسی در تهیه گزارش عملکرد وزرات کشور که ماحصل تلاش ده ها هزار نفر ساعت کارشناس و مدیر در سطوح ملی استانی و شهرستانی است، گفت: ارسال به موقع گزارشات و دقت در کیفیت آن مورد انتظار این کمیته است.

 وی با ذکر این نکته که پایان شهریور ماه آخرین مهلت ارسال گزارش اولیه عملکرد واحدها است، تصریح کرد: درخصوص گزارش عملکرد وزارت کشور در بخش «صوتی وتصویری» تصمیمات لازم با همکاری سازمان امور اجتماعی و روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور اتخاذ شده است و پیگیری های مربوطه درحال انجام است. 

طالبی همچنین اظهار کرد: گزارش نهایی باید علاوه بر وظایف ذاتی، منطبق بر برنامه های ابلاغی ریاست جمهوری، اهداف و برنامه های وزیر کشور و سایر اسناد بالا دستی باشد که در نهایت در کمیته تدوین به مسئولیت این مرکز و با حضور مشاورین ذیربط نهایی خواهد شد.

وی در پایان تصریح کرد: انشاءالله گزارش های عملکرد استانداریها هم در چارچوب و زمان بندی تعیین شده توسط استانداریها تدوین و درایام سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سالجاری، رونمایی خواهد شد

منبع خبر

نوشته های مرتبط

پیام تسلیت رییس سازمان انرژی اتمی در پی درگذشت استاد دانشگاه شریف

پَرنیوز

پیام تسلیت فرمانده کل سپاه در پی شهادت سردار خدادی

پَرنیوز

بررسی رای اعتماد وزیر پیشنهادی صنعت و تحلیف نمایندگان منتخب در دستور کار پارلمان

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.