اخبار فرهنگی

قاتل با پای خودش به اداره پلیس رفت

به گزارش «تابناک» به نقل از روزنامه ایران، به دستور بازپرس رحیم دشتبان جسد به پزشکی قانونی منتقل شد و کارآگاهان جنایی به سراغ شاهدان رفتند.

یکی از شاهدان ماجرا گفت: مقتول را شخصی به‌نام بهروز با چاقو زد. با مشخص شدن هویت متهم، تیم تحقیق راهی محل زندگی بهروز شده، اما پسر ۳۲ ساله بعد از جنایت متواری شده بود.

بررسی‌ها برای دستگیری بهروز ادامه داشت تا اینکه، متهم عصر جمعه به اداره آگاهی رفت و با معرفی خود تسلیم شد.

وی درباره جزئیات ماجرا ادعا کرد: مقتول یکی از اراذل و اوباش منطقه است. شب حادثه از من خواست او را با موتورم تا مسیری ببرم. سوار موتورم که شد، خواست مرا خفت کند و پول‌ها و گوشی‌ام را بدزدد. سر همین باهم دعوایمان شد. من برای دفاع از خود او را با چاقو زدم. اگر من نمی‌زدم، او مرا می‌کشت. من تا حالا هیچ خلافی مرتکب نشده بودم و به زندان نرفته ام. بعد از اینکه او را زدم از مردم کمک خواستم، اما کسی کمکمان نکرد. بعد سریع خودم را به خانه رساندم و به برادرم گفتم یکی را با چاقو زده‌ام به اورژانس زنگ بزن. بعد هم سوار موتورم شدم و خانه را ترک کردم.

من نمی‌دانستم که او فوت کرده است، از چند نفری هم که پرسیدم به من گفتند زخمی شده و در بیمارستان است. تا اینکه روز جمعه فهمیدم که او کشته شده است. به خاطر عذاب وجدان خودم را معرفی کردم.

نوشته های مرتبط

ترامپ از احتمال وقوع تقلب در انتخابات آمریکا خبر داد

پَرنیوز

۲۳ کشته در واژگونی یک تانکر حامل سوخت در نیجریه

پَرنیوز

تبرئه پلیس قاتل؛‌ معترضان لوئیزویل را به خیابان‌ها کشاند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.