اخبار سیاسی

قاسمیان: کتابخانه مجلس باید به روی همه جهان باز باشد

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام غلامرضا قاسمیان در نشست خبری کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس‌ شورای اسلامی از دست اندرکاران فعال این کتابخانه که به گفته وی بالغ بر ۱۱۰ سال قدمت دارد، تقدیر کرد و گفت: این کتابخانه همواره با یاد استاد عبدالحسین حائری شناخته خواهد شد که ایشان سالیانی مسئول این کتابخانه بودند و این گنجینه را حفظ و تقویت کردند.

وی افزود: ما از زمان ورود به این کتابخانه تلاش داشتیم تا دو سند اصلی و دو هدف مهم را برای خودمان ترسیم کنیم، یکی اساسنامه این کتابخانه است و دیگری شعارهای مجلس انقلابی است که راه خودمان را  منطبق با آن ترسیم خواهیم کرد.

رییس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس‌ شورای اسلامی عنوان کرد: ماده ۳ اساسنامه مذکور، کتابخانه مجلس را مجموعه ای قرار می دهد که خدمات پارلمانی ارائه دهد، هر زمان در این مجموعه از این اصل پارلمانی غفلت شود از اهداف خود خارج می شویم.

قاسمیان با تاکید بر اینکه مسیر کتابخانه بر اساس ۴ شعار اصلی مجلس شورای اسلامی ترسیم شده است، بیان کرد: مردمی سازی، هوشمند سازی، شفاف سازی و کارآمد سازی این ۴ شعار اصلی است که به آن توجه خواهیم داشت.

ادامه دارد…

منبع خبر

نوشته های مرتبط

قانون جرم سیاسی با تعریف از اهداف مجرمان سیاسی منافات دارد

پَرنیوز

حقیقت‌پور: قانون انتخابات ریاست‌جمهوری چارچوب منطقی می‌خواهد

پَرنیوز

سخنان روحانی در سازمان ملل نسبت به سال‌های قبل قاطعانه‌تر یود

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.