اخبار ورزشی

قول باقری به شجاع: خودم مشکلت را حل می‌کنم

آن‌طور که مشخص است در پرسپولیس کسی رابطه خوبی با مدیران این باشگاه ندارد و تقریباً همه اعضای این تیم نسبت به رفتار مدیریت و عملکرد آن‌ها گلایه دارند. از سرمربی تیم که بارها و به‌صورت علنی علیه تیم مدیریتی پرسپولیس موضع گرفت تا شجاع خلیل‌زاده که خودش پیش‌قدم شد تا قراردادش را تمدید کند ولی با رفتار بد مدیران پرسپولیس مواجه شد. شجاع که از این موضوع بسیار ناراحت است در مصاحبه‌های خود اعلام کرد شاید بعد از لیگ قهرمانان آسیا از پرسپولیس جدا شود و به یکی از پیشنهادات خارجی خود جواب مثبت دهد.

هرچند مدافع متعصب پرسپولیس دو سال دیگر با این تیم قرارداد دارد ولی می‌تواند با پرداخت مبلغی به باشگاه آزاد شود و به هر تیمی که دلش خواست برود. هواداران پرسپولیس هم که علاقه زیادی به شجاع دارند نمی‌خواهند بازیکن محبوب تیم‌شان به سرنوشت علیپور و ترابی دچار شود از همین‌رو انتقادهای زیادی را طی روزهای گذشته به رسول‌پناه و اعضای هیئت‌مدیره پرسپولیس مطرح کردند. در همین رابطه کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس و یکی از اسطوره‌های این باشگاه به شجاع و هواداران پرسپولیس قول داد بعد از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا و بازگشت از قطر به باشگاه می‌رود و مشکل خلیل زاده را حل خواهد کرد.

256 251

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تولد دوباره سعید عزت اللهی/عکس

پَرنیوز

روزبه چشمی با ام صلال به توافق رسید

پَرنیوز

پای پلیس قطر به ماجرای درگیری استقلالی‌ها در فرودگاه باز شد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.