اخبار بین الملل

مجازات “سخت” ترامپ در انتظار عامل تیراندازی به پلیس لس‌آنجلس

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در پیامی توییتری نوشت: این حیوان‌ها باید به سختی مجازات شده و به سزای اعمالشان برسند.

وی در توئیت دیگری هم نوشت، اگر این دو معاون بمیرند، مرد مسلح مستحق مجازات مرگ آن هم با محاکمه‌ای سریع به عنوان تنها راه متوقف کردن آن است.

اداره کلانتری لس آنجلس نیز در توییتی نوشت، دو معاون یکی زن و دیگری مرد در خودروی خود مورد حمله این مرد مسلح قرار گرفتند. هر دو در شرایط بدی قرار دارند و تحت عمل جراحی بودند. هنوز مظنون دستگیر نشده است.

 کاپیتان کنت وگنر، از اداره کلانتری لس آنجلس نیز در یک نشست خبری گفت، مظنون از پشت خودرو ظاهر شد و سپس به سمت مسافر رفت و جوری رفتار کرد که انگار دارد از کنار خودروی دو معاون کلانتر عبور می‌کند. سپس هفت تیر خود را در آورد و چندین بار شلیک کرد.  

الکس ویلانووا، کلانتر لس آنجلس گفت: ‌این تیراندازی اقدامی بزدلانه بوده است. این اقدام نشان می‌دهد که کار ما یک کار خطرناک است. کار ما آنطور که مردم فکر می‌کنند، آسان نیست.

تیراندازی به سوی این خودروی پلیس و زخمی شدن این دو معاون کلانتر، در حالی رخ داد که اعتراضات به دلیل دخالت پلیس در مرگ سیاه‌پوستان آمریکایی در سراسر آمریکا در جریان است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

سوء استفاده داعش از فساد ارز در عراق

پَرنیوز

الکاظمی: سوء مدیریت دلیل بلایایی است که داعش بر سر عراقی‌ها آورد

پَرنیوز

دادگاه کالیفرنیا ممنوعیت دانلود وی‌چت در آمریکا را به حالت تعلیق درآورد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.