اخبار بین الملل

مقاومت فلسطین سه شنبه را روز “انتفاضه ملی علیه عادی سازی‌ روابط با اسرائیل” تعیین کرد

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، پس از آنکه عزام الاحمد، عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین از نزدیک بودن انتشار بیانیه رهبری یکپارچه مقاومت مردمی فلسطین خبر داد رهبری یکپارچه مقاومت مردمی فلسطین در بیانیه خود خواهان تعیین روز سه شنبه به عنوان روز انتفاضه مردمی علیه عادی سازی روابط با اسرائیل شد که طی آن، پرچم فلسطین در مناطق مختلف برافراشته می شود.

رهبری مقاومت فلسطین تاکید کرد: این اقدام، برای بیان مخالفت قاطع ما با برافراشتن پرچم اشغالگر و کشتار و نژادپرستی بر پذیرندگان خواری در ابوظبی و منامه است.

در این بیانیه همچنین رهبری مقاومت فلسطین خواهان تعیین روز جمعه به عنوان روز عزاداری شد که در آن پرچم‌های سیاه در تمامی میدان‌ها و ساختمان‌ها و خانه‌ها برافراشته شود و کلیساها زنگ عزاداری را بنوازند و خطبه جمعه در عزای نظام‌هایی باشد که دست به عادی سازی روابط زدند.

پیشتر دبیران کل گروه‌های فلسطینی در نشست خود در رام الله و بیروت در چهارم سپتامبر بر فعالسازی مقاومت مردمی فراگیر علیه اسرائیل به همراه تشکیل کمیته‌ای برای رهبری این مقاومت و تشکیل کمیته دیگری جهت ارائه دیدگاهی به منظور پایان دادن به دودستگی‌ها تاکید کردند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

استقبال الکاظمی از درخواست صدر برای تحقیق درباره حمله به مراکز دیپلماتیک

پَرنیوز

ریاض و ابوظبی در بازداشت ظالمانه و شکنجه در یمن دست دارند

پَرنیوز

مسعود بارزانی: سر تسلیم فرود نمی‌آوریم

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.