اخبار سیاسی

میرتاج الدینی: در اصلاح طرح دو فوریتی تامین قیر رایگان نظرات شورای نگهبان اعمال شده است

به گزارش ایسنا، مهدی طغیانی در تذکری در جریان جلسه علنی امروز مجلس و بررسی طرح اصلاح تبصره 1 قانون بودجه کل کشور در راستای تامین قیر رایگان بیان کرد: در روز چهارشنبه گذشته ما طرحی را در دستور کار مجلس داشتیم که اعاده شده از شورای نگهبان بود اما از آنجا که ایرادات شورا و اصلاحات کمیسیون مشخص نبود از دستور خارج شد. امروز نیز با همین موضوع مواجه هستیم.

وی در ادامه اظهار کرد: ایراداتی که شورای نگهبان به طرح اصلاح تبصره 1 قانون بودجه در راستای تامین قیر رایگان مشخص نیست و اعضای کمیسیون نیز می گویند اصلاحات کمیسیون به درستی در سامانه نیامده است. اکنون ما نمی دانیم که چه چیزی را باید بررسی کنیم.

سید محمدرضا میرتاج الدینی نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به ابهامات مطرح شده بیان کرد: ایرادات وارده به این طرح با حضور حقوقدان شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و در سطح کمیسیون بررسی شد. امروز نیز با رای نمایندگان این مشکل نیز برطرف شده و مردم روستاها که منتظر آسفالت جاده های روستایی بودند خوشحال خواهند شد. شورای نگهبان در اصلاح این طرح کمیسیون را همراهی کرده است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

گزارش توییتری ظریف از محور گفت‌وگوهایش با وزیر خارجه عراق

پَرنیوز

نشست مجمع نمایندگان تهران با وزیر پیشنهادی صمت/ تاکید مجلس بر ساماندهی قیمت‌ها

پَرنیوز

روانچی: به ایران ارتباطی ندارد که چه کسی در کاخ سفید می‌نشیند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.