اخبار بین الملل

هنیه: طرح الحاق را فلسطینی ها متوقف کردند نه امارات/ اشتباه عادی سازی را هرگز نمی بخشیم

به گزارش اینسا، اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی حماس در گفتگو با شبکه “المسیره” یمن تاکید کرد که گردان‌های عزالدین قسام، شاخه سیاسی حماس و دیگر گروه‌های مقاومت اعلام کردند طرح الحاق کرانه باختری اعلان جنگ است و در همان شبی که این طرح رونمایی شد، در پیامی به دشمن موشک‌هایی بسیار پیشرفته را آزمایش کردند.

هنیه تصریح کرد که ما برای مقابله با طرح الحاق کرانه باختری تنها به برگزاری نشست‌ها و مراسم‌ها اکتفا نمی‌کنیم، بلکه با باروت و آتش از قدس و سرزمین خود دفاع خواهیم کرد.

وی خاطر نشان کرد که طرح الحاق کرانه باختری را ملت فلسطین متوقف کرد نه عادی سازی روابط امارات با رژیم صهیونیستی.

هنیه تصریح کرد که ملت فلسطین هرگز اشتباه بزرگ عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را از سوی هر کشوری که باشد، نخواهد بخشید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، رژیم صهیونیستی تصمیم داشت از ابتدای ماه ژوئیه گذشته طرح الحاق کرانه باختری را به اجرا بگذارد اما در نهایت مخالفت قاطع فلسطینیان با این طرح و ترس از تشدید تنش و درگیری ها در اراضی اشغالی فلسطین موجب شد تا این رژیم فعلا این طرح را به تعویق بیندازد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تونس و آمریکا “طرح نقشه راه” همکاری نظامی را امضا کردند

پَرنیوز

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان و امیر جدید کویت

پَرنیوز

نگرانی از شورش در داخل خاندان سلطنتی انگیزه تشکیل حزب اپوزیسیون سعودی است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.