اخبار ورزشی

پرسپولیس در دربی 8تایی شد نه 6تایی!

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بهروز رهبری فرد مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس در گفت و گو با لایو خبرورزشی در خصوص این که استقلالی ها می گویند پرسپولیس در دربی 6تایی شده گفت:« آن ها دو گلی که به تراکتور زده اند را هم حساب کرده اند و می گویند پرسپولیس 8تایی شده نه 6تایی!»

او همچنین در خصوص عملکرد پرسپولیس در دربی اخیر گفت: «پرسپولیس به ویژه در نیمه اول اصلا خوب نبود و اگر استقلال حساب شده تر بازی می کرد می توانست با گل های بیشتری پیش بیفتد. پرسپولیس تیمی بود که قهرمان لیگ شده بود و چه از لحاظ روحی،روانی و چه از لحاظ بازیکن در سطح بالایی قرار داشت اما نمی دانم چرا خوب کار نکرد. بنظر من استقلال علیرغم نتایج خوبی که در بازی های قبل دربی گرفته بود، تیمی نبود که پرسپولیس را ببرد.»

رهبری فرد در انتها گفت:« در کل من فکر می کردم دربی بدون حضور تماشاگر زیباتر شود اما مثل همیشه بود و دو تیم برای نباختن به زمین آمدند. گل هایی هم که به ثمر رسید روی برنامه خاصی نبود و اتفاقی بود. البته اکثرا گل هایی که در دربی به ثمر می رسد روی اتفاقات است.»

بیشتر بخوانید: اسماعیلی و دانشگر به قطر رسیدند/عکس

254 251

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تاکید ویژه نامجومطلق به بازیکنان استقلال؛ کارت نگیرید!

پَرنیوز

نعمتی: از روز اول به دنبال صعود از گروه بودیم

پَرنیوز

حرف‌های نعمتی در آستانه بازی پرسپولیس

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.