اخبار سیاسی

پژمان‌فر: سیاست اعلامی اروپایی‌ها با سیاست اعمالی آن‌ها تفاوت دارد

به گزارش ایسنا، نصرالله پژمان‌فر در تذکری شفاهی در جریان جلسه علنی امروز مجلس بیان کرد: آمریکایی‌ها برای فعال کردن مکانیزم ماشه مدعی هستند علیرغم اینکه از برجام خارج شدند ذیل قطعنامه ۲۲۳۱ حضور داشته و در تاریخ ۳۰ مرداد درخواست فعال سازی مکانیزم ماشه را داشته‌اند و ادعا کرده‌اند تا ۳۰ شهریور شورای امنیت تحریم‌ها را علیه ایران بازمی‌گرداند.

وی در ادامه اظهار کرد: متأسفانه اروپایی‌ها نیز سیاستی که اعلام می‌کنند با سیاستی که اعمال می‌کنند متفاوت است. مجلس باید در ارتباط با بازی پلیس خوب و بد آمریکایی و اروپایی هوشیار باشد. نباید بایستیم تا اروپایی‌ها نیز ما را دچار تحریم‌های جدیدی کنند.

نماینده مردم مشهد در مجلس تصریح کرد:‌ مجلس طرح سه فوریتی در این زمینه آماده کرده و این طرح متعلق به آقای ذوالنور است. ان شاءالله همکاران این طرح را که در سامانه وجود دارد امضا کنند تا جلوی شیطنت آمریکایی و اروپایی را بگیرد.

وی در ادامه با انتقاد از وضعیت اقتصادی کشور بیان کرد:‌ چه کسی باید در خصوص ولنگاری بازار پاسخگو باشد؟ وزارت صمت یا تعزیرات؟ هر بخشی گرانی را به بخش دیگری پاس می‌دهد. مردم از وضعیت موجود خسته شده و در تنگنا قرار دارند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تصویب طرح «جهش تولید دانش بنیان» در کمیسیون صنایع

پَرنیوز

شمخانی: جنگ فقط فرماندهان نبود و فرماندهان جنگ هم فقط فرماندهان مشهور نبودند

پَرنیوز

امکان درآمدزایی ۲۶میلیارد دلاری حوزه گردشگری تا سال ۲۰۲۵

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.