اخبار ورزشی

پیشنهاد نجومی به ستاره استقلال

قرارداد علی کریمی، هافبک تیم فوتبال استقلال با این باشگاه به پایان رسیده و به نظر می‌رسد جدایی وی قطعی است. یکی از نشانه‌های جدایی او عدم سفر به قطر برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود که آبی‌ها را همراهی نکرد.

در این میان شایعات جالب و البته عجیبی به گوش می‌رسد. کریمی مدتی است که یک پیشنهاد خیلی خوب مالی از یک تیم قطری دریافت کرده و خودش هم آماده انتقال به لیگ ستارگان قطر است. با این حال، شنیده می‌شود یکی، دو تیم متمول لیگ برتری به این بازیکن پیشنهادات شگفت‌انگیزی داده‌اند.

گویا این دو باشگاه به کریمی اعلام کردند که حاضر هستند پس از بررسی نامه رسمی پیشنهاد قطری‌ و مبلغ آن، قرارداد مالی معادل ریال با این تیم ایرانی ببندند. به معنای دیگر، کریمی اگر پیشنهاد قطری خود را ثابت کند، با همان رقم می‌تواند به صورت ریالی با یک باشگاه داخلی عقدقرارداد کند.

گفتنی است احمد مددی یکی از معاونان باشگاه استقلال به تازگی اعلام کرده بود رقمی که علی کریمی برای تمدیدقرارداد درخواست کرده که جزو مبالغ نادر در فوتبال ایران است و هر باشگاهی توانایی پرداخت این پول را ندارد.

256 41

منبع خبر

نوشته های مرتبط

بازگشت بشار و آقایی به لیست پرسپولیس

پَرنیوز

سعادتمند تحت پیگرد قانونی نیست

پَرنیوز

جادوگر فوتبال ایران در مسابقات تنیس

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.