اخبار سیاسی

کرمی: چرا استان بوشهر مورد بی مهری و بی عدالتی است؟

به گزارش ایسنا، غلامحسین کرمی در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن انتقاد از نشریه فرانسوی در انتشار مطالبی موهن در مورد پیامبر اسلام (ص)، گفت: دفاع جاهلانه رئیس جمهور فرانسه از آن نشریه را محکوم می کنم و همچنین خیانت امارات متحده عربی و بحرین به آرمان فلسطین و اسلام را محکوم می کنم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس ضمن انتقاد از وضعیت کنونی معیشتی گفت: چرا استان بوشهر مورد بی عدالتی و بی مهری است؟ درآمدها با سهم بودجه استان ها همخوانی ندارد و این عدالت را زیر سوال برده است. چرا استان بوشهر با وجود درآمدهای نفتی، میعانات گازی و پتروشیمی و گمرکات در توزیع درآمد از سهم ناچیزی برخوردار است؟

کرمی بالاترین نرخ بیکاری در استان بوشهر را مختص دشتی و تنگستان دانست و گفت: به بیمه کشاورزان این منطقه باید رسیدگی شود. همچنین باید خطاب به کابینه دولت بگویم که ساحل نشینان ما قاچاقچی نیستند بلکه آنها سالیان سال تجارت می کنند. لطفا به وضعیت آنها رسیدگی کنید.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تاکید مجدد عراق بر بسته بودن مرزهای این کشور بر روی زائر خارجی

پَرنیوز

تاکید سردار حاجی زاده بر حمایت بی چشم داشت سپاه از صنعت خودرو

پَرنیوز

مردم از مجلس انتظار رفع مشکلات را دارند

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.