اخبار بین الملل

کمپین‌های مجازی بحرینی‌ها علیه عادی سازی روابط با اسرائیل

به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه المیادین، راه‌اندازی کمپین‌های مجازی با هشتگ‌های «عادی‌سازی بحرین خیانت است»، «بحرینی‌ها علیه عادی‌سازی» در توییتر همواره ادامه دارد و فعالان شبکه‌های اجتماعی با اینگونه عبارات عادی سازی روابط بحرین با دولت اسرائیل را محکوم کرده و این اقدام را «خیانت، ننگ و خنجری به پشت مسأله فلسطین» قلمداد و تاکید کردند «نه به صلح با تروریسم».

فعالان شبکه‌های اجتماعی در توییتر در خصوص اینکه کدام کشور به امارات و بحرین در عادی‌سازی روابط با دولت اسرائیل ملحق خواهند شد، سوالی مطرح و برخی دیگر تاکید کردند، تصمیم عادی سازی، تصمیم دولت است نه مردم بحرین.

این کمپین‌ها همزمان با تظاهرات شهروندان بحرینی در اعتراض به تصمیم دولتشان در خصوص عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی راه‌اندازی شد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا شامگاه روز جمعه (یازدهم سپتامبر) در صفحه کاربری خود در توئیتر نوشت: پس از امارات، بحرین نیز برای عادی سازی روابط با اسرائیل به توافق رسید.

بحرین، چهارمین کشور عربی پس از مصر، اردن و امارات است که برای عادی‌سازی روابط با دولت اسرائیل توافق کرده است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

تونس و آمریکا “طرح نقشه راه” همکاری نظامی را امضا کردند

پَرنیوز

گفت‌وگوی تلفنی اردوغان و امیر جدید کویت

پَرنیوز

نگرانی از شورش در داخل خاندان سلطنتی انگیزه تشکیل حزب اپوزیسیون سعودی است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.