اخبار سیاسی

گروه‌های جهادی محصول تفکر انقلابی هستند

عبدالمجید کشوری امروز ۲۴ شهریور ماه در جمع روحانیون جهادی حاضر در زندان مرکزی خرم‌آباد اظهار کرد: در دوران تحول دستگاه قضایی و بویژه سازمان زندان‌ها، هموار کردن مسیر برای مشارکت افراد دلسوز و خدمتگزار در اجرای برنامه‌های اصلاحی و تربیتی یک ضرورت و مطالبه سازمانی است.

وی این گروه‌ها را محصول تفکر انقلابی عنوان کرد و افزود :نسخه ای تحت عنوان ” گروه جهادی ” برای حل مشکلات و چالش‌های پیش‌رو، یک مدل کم نظیر و شاید بی‌نظیر در بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های یک جامعه با مختصات کشور ایران است که از زمان توجه به این موضوع شاهد نتایج ارزشمند آن در همه حوزه‌ها بوده‌ایم.

مدیرکل زندان‌های لرستان با بیان اینکه این جماعت دلداده و ایثارگر نشان داده‌اند که تحول‌گرا و اهل معامله با خداوند متعال هستند، خاطرنشان کرد: حضور گروه‌های جهادی در زندان‌ها منشأ برکات فراوانی خواهد بود.

عضو شورای قضایی استان تصریح کرد: زندانی محصول جامعه است لذا زندان  باید پیوستی اجتماعی داشته باشد تا تحقق اهداف آن ملموس‌تر شود.

کشوری یادآور شد: تمام توان و تلاش همه عوامل سازمان، حرکت در مسیر تبدیل زندان‌ها به آموزشگاه نیکی‌هاست چرا که این اعتقاد راسخ وجود دارد که زندانی باید در مسیر اصلاحی و تربیتی قرار گیرد نه برنامه مجازات محور و این همان زندانبانی اسلامی است.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

مهمترین خبرهای حقوقی در هفته‌ای که سپری شد

پَرنیوز

قمی: حاکم شدن عدالت در جامعه مردم را به انتخابات متمایل می‌کند

پَرنیوز

تله آمریکایی‌ها برای مردم افغانستان

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.