اخبار ورزشی

گلایه پیروانی از شرایط پرسپولیس در قطر

افشین پیروانی در مورد شرایط این تیم در دوحه اظهار داشت: شرایط تیم خوب است اما وضعیت میزبانی قطر مناسب نیست. 6 تیم را در یک هتل کوچک قرار داده اند و با توجه به کرونا و محدودیت هایی که برای ورود و خروج اعضای تیم ها در نظر گرفته اند قاعدتا باید هتلی را در اختیار تیم ها قرار می دادند که امکانات بهتری داشته باشد نه هتلی که فضای کوچکی دارد و حتی نمی توانیم به درستی از لابی هتل استفاده کنیم.

وی افزود: کاش از فدراسیون فوتبال یک نماینده به همراه ما 4 نماینده ایران در این هتل حضور داشت و تعجب می کنم چرا به همراه تیم های ایرانی از سوی فدراسیون نماینده ای نیست که بتوانیم اعتراض های خود را به گوش ای اف سی برسانیم. در اینجا هر مشکلی داریم به ما می گویند از طریق فدراسیون باید اطلاع بدهید. ما نمایندگان ایران در دوحه هیچ کمک حالی نداریم.البته می دانیم اگر نماینده ای هم از فدراسیون می آمد با توجه به پروتکل های سختگیرانه امکان ورود و خروج نداشت اما حداقل کسی بود که حرف های ما را به گوش مسئولان برگزار کننده مسابقات برساند.

پیروانی تصریح کرد: چطور امکان دارد در یک هتل کوچک 6 تیم را جا کنند؟ به نظر می رسد ای اف سی فقط به دنبال برگزاری مسابقات به صورت اسمی بوده و چگونگی و کیفیت انجام آن اهمیتی نداشته و من فردا حتما در جلسه هماهنگی مسابقات اعتراض خودم را اعلام می کنم. آن از وضع ویزا صادر کردن و این هم از وضعیت هتل. من فقط مانده ام که چرا AFC مدام از قطری ها تشکر می کند. اگر فدارسیون قطر به نبال برگزاری جام جهانی است و اینگونه می خواهد از تیم ها میزبانی کند از حالا نمره تجدیدی می گیرد.

وی خاطر نشان کرد: با وجود همه این شرایط می گویم خدا بزرگ است و هواداران بدانند همه تلاش ما این است که برای سربلندی پرسپولیس بزرگ بجنگیم.

256 251

منبع خبر

نوشته های مرتبط

رسول‌پناه به قطر می رود

پَرنیوز

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره الکس نوری

پَرنیوز

جزئیات پیشنهاد پرزرق و برق باشگاه آمریکایی به سوارس

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.