اخبار سیاسی

آغاز جلسه علنی مجلس/تفحص از عملکرد منطقه تجاری اروند در دستور کار نمایندگان

به گزارش ایسنا، جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به ریاست محمدباقر قالیباف و با حضور ٢٣۵ نماینده آغاز شد.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز ضمن بررسی ایرادات شورای نگهبان در طرح دوفوریتی استفساریه بند ج ماده ۱۱۲ قانون برنامه ششم توسعه، طرح استفساریه تبصره ۱ بند (ذ) ماده ۸۷ قانون برنامه ششم و لایحه الحاق یک تبصره به ماده ۱۰ قانون آئین دادرسی دادگاههای عمومی و انقلاب (در امور مدنی) را مورد بررسی قرار می‌دهند. 

لایحه موافقتنامه حمل و نقل بین‌المللی جاده‌ای مسافر و کالا بین ایران و سوئیس و موافقتنامه همکاری در زمینه حفظ نباتات و قرنطینه گیاهی بین دولت ایران و صربستان نیز در دستور کار جلسه امروز مجلس قرار دارد.

انتخاب ناظران در هیأت نظارت اندوخته اسکناس، هیأت نظارت بر چاپ و تحویل اوراق بهادار و شورای برنامه ریزی و توسعه استان‌ها در ۱۱ استان و گزارش کمیسیون اقتصادی مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری انبارهای شهید شاهوی شهر گلستان شهرستان بهارستان و تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان منطقه تجاری و صنعتی اروند نیز در دستور کار جلسه امروز مجلس مجلس قرار دارد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی-۳۰ مهر

پَرنیوز

تصمیم گیری درباره تعطیلی ادارات بر عهده ستاد کروناست

پَرنیوز

جهانگیری: گزارش هزینه‌کرد یک میلیارد یورو برای کرونا اعلام می‌شود

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.