اخبار فرهنگی

اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های شمال

به گزارش تابناک به نقل از فارس، علیرضا قدمی اظهار کرد: درحال حاضر تردد خودرو‌ها در تمامی محور‌های شمال به‌صورت پرحجم است.

وی افزود: شب گذشته شاهد ترافیک سنگینی در محور‌های ورودی شمال بودیم که این موضوع موجب ترافیک طی روز‌های جمعه و شنبه در مسیر‌های خروجی شمال می‌شود.

رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به ادامه محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های شمال، اضافه کرد: تردد تمامی کامیون و کامیونت به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۶ صبح روز‌های پنج‌شنبه، جمعه و شنبه تا ساعت دو بامداد روز بعد و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۰ روز یک‌شنبه از محور هراز ممنوع است.

این مسؤول ادامه داد: تردد تمامی تریلر به‌جز حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز شنبه از مسیر شمال به جنوب محور سوادکوه ممنوع خواهد بود.

قدمی با تاکید بر اینکه هفته جاری محدودیت یک‌طرفه در محور‌های شمال نخواهیم داشت، خاطرنشان کرد: تاکید ما به همه رانندگان با توجه به وضعیت موجود پرهیز از سفر‌های غیرضروری است.

نوشته های مرتبط

کریس رونالدو با مدل موهایش همه را غافلگیر کرد

پَرنیوز

قانون عجیب و جدید مناظره بعدی ترامپ و بایدن

پَرنیوز

نماینده اسبق مجلس درگذشت

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.