اخبار بین الملل

اقدامات خشونت آمیز پلیس رژیم صهیونیستی علیه مخالفان نتانیاهو

به گزارش ایسنا، به نقل از عربی۲۱، تظاهرات علیه بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، اقدامات خشونت آمیز و درگیری های شدید میان تظاهرکنندگان و نیروهای پلیس اسرائیل و نیز حملات نیروهای حزب لیکود به معترضانی که از مناطق مختلف آمده و خواستار برکناری نتانیاهو هستند، وضعیت این روزهای اراضی اشغالی است.

پایگاه “i24” اعلام کرد، پلیس هفت اسرائیلی را به اتهام حمله به تظاهرکنندگان بازداشت کرده است. شبکه “کان” هم اعلام کرد، ۱۰ تن دیگر به دلیل انجام اقدامات خشونت آمیز علیه تظاهرکنندگان بازداشت شده اند. بازداشتی ها به ایجاد اختلال در نظام عمومی و حمله به نیروی پلیس متهم هستند.

بسیاری از تظاهرکنندگانی که خواستار استعفای نتانیاهو هستند با اقدامات خشونت آمیز مانند پرتاب گاز اشک آور و پرتاب سنگ روبرو شدند.

پس از گذشت سه هفته که پلیس به دلیل اعمال مقررات قرنطینه اجازه دور شدن از منازل بیشتر از مسافت ۱۰۰۰ متری را نمی داد، روز شنبه به تظاهرکنندگان در سراسر اراضی اشغالی اجازه داده شد مجددا در مقابل مقر رسمی اقامت نخست وزیر تظاهرات کنند.

تظاهرات ها علیه نتانیاهو در مناطق مختلف برگزار شد و در برخی مناطق حامیان حزب لیکود با معترضان درگیر شدند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

ترکیه: در اعزام نیرو به قره‌باغ در صورت درخواست باکو تعلل نخواهیم کرد

پَرنیوز

ترامپ: نمی‌توان اجازه داد “کامالا هریس” بانوی اول آمریکا شود

پَرنیوز

واکنش باکو به اظهارات پاشینیان درباره نبود راه‌حل دیپلماتیک در قره‌باغ

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.