اخبار بین الملل

انصارالله یمن: بر حسب شرایط، از اقدامات غافلگیرکننده‌ای پرده برمی‌داریم

به گزارش ایسنا، به نقل از المسیره، مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن در سخنانی به مناسبت پنجاه و هفتمین سالگرد انقلاب 14 اکتبر، مردم یمن را به ادامه پایداری، صبر و احیای همکاری‌ها فراخواند و گام‌های مثبت و رو به جلو جهت امضای اجرای مرحله نخست از توافق آزادی اسیران را تبریک گفت.

وی تاکید کرد که باید اقدامات باقی مانده جهت آزادی عملی این بخش از اسیران و انتقال بدون تعلل به مراحل بعد از آن اتخاذ شود.

المشاط از طرف‌های مسئول خواست تا به توجه به اسیران و بهبود اوضاع آنها و اجرای توافقات تا زمان آزادی تمامی اسیران ادامه دهند.

وی دستاوردهای دفتر فرستاده و دفتر طرح‌های سازمان ملل و تیم ملی فنی جهت تفاهمات و گام‌های رو به جلو در زمینه موضوع کشتی “صافر” ستود.

المشاط خواهان محکوم کردن ادامه حضور عناصر القاعده و داعش در مأرب و آوردن مزدوران خارجی جدید برای تشدید تنش‌های آشکار شد.

وی خواهان محکوم کردن ادامه اقدام طرف‌های ائتلاف متجاوز در توقیف کشتی‌های سوخت و در دست گرفتن ثروت‌های مردم شد.

این مقام یمنی به تمایل و اهتمام بسیار و همیشگی برای صلح عادلانه و روی باز نشان دادن به تمامی تلاش‌ها جهت پایان دادن به جنگ خصمانه و برداشتن کامل محاصره اشاره کرد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

سیاست‌مدار فراری ونزوئلا خواستار محکومیت جهانی “مادورو” شد

پَرنیوز

بشار الجعفری: ترکیه تروریسم را به سراسر منطقه صادر می‌کند

پَرنیوز

بی اعتمادی آمریکایی‌ها به مقام‌ها رو به افزایش است

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.