اخبار سیاسی

بازگشت کارخانه «اشکان سازه غرب» به چرخه تولید

به گزارش ایسنا به نقل از معاونت اجتماعی قوه قضائیه، محمدرضا مترقب در جریان بازدید از کارخانه اشکان سازه غرب در شهرک صنعتی دهگلان با بیان این خبر گفت: فعالیت این واحد تولیدی که سابقا به چندین کشور محصولات خود را صادر می کرد بر اثر نوسانات اقتصادی و تحریم های ناجوانمردانه متوقف شده بود که با درخواست مدیرعامل از ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کردستان و با طرح موضوع با پیگیری های متعدد این واحد تولیدی به فعالیت خود بازگشت.

وی اظهارکرد: دادگستری همواره از تولید مشروع و قانونی حمایت نموده و در کنار تولیدکنندگان واقعی بوده و سعی بر این است که از سرمایه‌گذاری‌های قانونی ضمن رعایت حقوق بیت المال حمایت شود.

رییس کل دادگستری کردستان در ادامه تأکید کرد: در واحدهای قضایی سعی بر حمایت قانونی و قضایی از تولید بوده و همواره در جهت رفع مشکلات قضایی در کنار آنها با اجرای مقررات قانونی خواهیم بود.

وی در پایان از همکاری بانک‌های عامل و نمایندگان بخش صنعت در راه اندازی مجدد این کارخانه و از زحمات شبانه ‌روزی دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کردستان تقدیر نمود.

به گفته مدیرعامل این کارخانه با بازگشت این کارخانه به چرخه تولید برای ۳۵ نفر به صورت مستقیم شغل ایجاد شد و در آینده نزدیک با افزایش تولید این کارخانه این رقم به ۷۵ نفر خواهد رسید.

این واحد تولیدی در حال حاضر لوله‌های فشار قوی را به صورت انبوه تولید می‌کند و محصولات خود را به کشور عراق صادر می‌کند و درصدد است با همکاری بانک مربوطه خطوط تولید خود را افزایش دهد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

فیاضی: مشکلات کشور با یقه گیری حل نخواهد شد

پَرنیوز

برزگر: قرار گرفتن مسئولین در مقابل هم، به صلاح کشور نیست

پَرنیوز

چرا دولت موقت سودان توپ عادی‌سازی روابط را به زمین مجلس انداخت؟

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.