اخبار سیاسی

بررسی شرایط انتخابات ۱۴۰۰ در جلسه جمعیت جانبازان

به گزارش ایسنا، در این  گردهمایی که با حضور اکثریت دبیران و اعضا برگزار شد به موضوع انتخابات ۱۴۰۰ ریاست جمهوری و شوراهای شهر و نحوه ایفای نقش این تشکل سیاسی اصولگرا در آن پرداخته شد. 

در این جلسه مباحثی درباره فعالیت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در دوره جدید و در راستای انتخابات ۱۴۰۰ مطرح شد که از آن جمله بحث اصلاح آیین نامه های داخلی این شورا و حل برخی مشکلات پیشین و نیز تعیین تکلیف اعضای ثابت شورا که قصد نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری را دارند، مورد بررسی قرار گرفت.

جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی ضمن تاکید بر انسجام و وحدت بیشتر نیروهای انقلاب، احزاب و تشکل ها، اقشار و گروه های مرتبط، ضرورت پرهیز از تکروی، انشعاب و شکستن فهرست واحد در انتخابات شوراهای شهر و روستا را نیز  مورد تاکید قرار داد.

در این جلسه همچنین تحلیلی اجمالی از فهرست نامزدهای انتخابات ۱۴۰۰ ارائه شد که طی آن مجتبی شاکری دبیرکل جمعیت جانبازان با تاکید بر اینکه دست برتر در اختیار نیروهای انقلاب اسلامی است، موانع و تهدیدهایی که می تواند موجب شکست احتمالی در انتخابات ریاست جمهوری آتی شود را نیز تبیین کرد.

شاکری همچنین گزارشی از فعالیت های جمعیت جانبازان در زمینه تعامل با شورای ائتلاف و تعیین تکلیف اسامی برخی نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری ارائه کرد.

در این جلسه مقرر شد دبیران استانی جمعیت جانبازان نیز در جریان مصوبات ستاد انتخابات قرار گرفته و محتوای گفت‌وگوی چهره به چهره با نامزدهای دعوت شده به جلسات دفتر مرکزی جمعیت جانبازان نیز با جزییات در اختیار استان ها قرار بگیرد.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

خزانِ امید آینده اسلام در غربت

پَرنیوز

آل محمد: قطعیت اجرایی سند امنیت قضایی اعتماد عمومی را جلب می کند

پَرنیوز

مهلت شرکت در همایش «مرز، مناسبات اجتماعی و توسعه فرهنگی» تمدید شد

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.