اخبار ورزشی

بیانی: حضور کادر فنی استقلالی را به فال نیک می‌گیرم

شاهرخ بیانی درباره شرایط این روزهای تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: کسانی به عنوان کادر فنی استقلال انتخاب شده‌اند که از بچه‌های این باشگاه هستند. نصرالله عبداللهی، پرویز مظلومی و صمد مرفاوی تجربه سرمربیگری استقلال را دارند. حنیف عمران‌زاده و آرش برهانی تا چند سال پیش بازی می‌کردند و به تازگی به کادر فنی اضافه شده‌اند.

وی افزود: حضور کادر استقلالی را به فال نیک می‌گیرم و امیدوارم خوب کار کنند و خوب نتیجه بگیرند. اعضای کادر فنی باید حاشیه‌ها را از استقلال دور کنند تا نتایج مناسبی بگیرند، مخصوصا محمود فکری که به عنوان سرمربی مسئولیتش سنگین است. باید صبر کرد تا بازی‌ها شروع شود اما در مجموع این افراد استقلالی هستند و کسی نمی‌تواند بگوید از بیرون آمده‌اند. کسانی انتخاب شده‌اند که به استقلال تعصب دارند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: اگر چه کادر فنی از خانواده استقلال هستند اما امسال کار سختی دارند، چرا که تیم چند سال است که جام نگرفته است. امیدواریم حاشیه‌ها را دور کنند و با آرامش تیم را رهبری کرده و به موفقیت برسند. در وهله اول باید به بازیکنان بگویند که قدر پیراهن استقلال را بدانند. این پیراهن را آدم‌های بزرگی بر تن کرده‌اند و طرفداران زیادی دارد. کادر فنی به بازیکنان یاد بدهد که برای پیراهن استقلال ارزش قائل شوند.

۲۵۸ ۴۱

منبع خبر

نوشته های مرتبط

ببینید | گل مارادونایی و بسیار زیبای سعید عزت‌اللهی به آلبورگ

پَرنیوز

رسم دردسرسازی به نام آپشن!

پَرنیوز

بیانیه تراکتور خطاب به اظهارات وکیل رشید مظاهری: چه چیزی رخ می‌دهد که او به استقلال می‌رود؟!

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.