اخبار بین الملل

تاکید برهم صالح بر حمایت از شهروندان و تضمین شفافیت انتخابات آتی عراق

به گزارش ایسنا، دفتر برهم صالح، رئیس جمهوری عراق امروز (یکشنبه) در بیانیه‌ای اعلام کرد: صالح امروز در کاخ بغداد میزبان رائد الفهمی، دبیر حزب کمونیست عراق و هیئت همراه او بود.

طبق بیانیه یاد شده، در این دیدار درباره آخرین تحولات سیاسی، امنیتی و اقتصادی کشور گفت‌وگو شده و بر لزوم همبستگی گروه‌های سیاسی کشور و فعالیت‌های اجتماعی جهت مقابله با چالش‌های موجود، تقویت تلاش‌ها در مسیر رفع نیازهای مردم و تامین امنیت برای آنها، تقویت حاکمیت دولت برای اجرای قانون و تقویت حاکمیت آن و نیز مقابله با اقدامات کسانی که سعی در بر هم زدن امنیت و ثبات کشور را دارند، تاکید شد.

در ادامه این بیانیه آمده است: در این دیدار بر اهمیت انتخابات آتی نیز تاکید شد و رئیس جمهور گفت باید تمامی نیازهای روند انتخاباتی از تصویب یک قانون انتخاباتی عادلانه و منصفانه تا مبارزه با تقلب و به بازی گرفتن خواست رای‌دهندگان فراهم شوند تا نمایندگان واقعی مردم که آنها را به دور از هرگونه فشار یا تاثیری انتخاب کرده‌اند، مشخص شوند.

انتهای پیام

منبع خبر

نوشته های مرتبط

نصرالله: حادثه نیس فرانسه نباید به پای اسلام نوشته شود/سهل‌انگاری در برابر کرونا، حرام است

پَرنیوز

حادثه نیس فرانسه نباید به پای اسلام نوشته شود/سهل‌انگاری در برابر کرونا، حرام است

پَرنیوز

ابراز همدردی نخست‌وزیر یونان با مردم زلزله‌زده ترکیه

پَرنیوز

ارسال دیدگاه

آخرین آمار و وضعیت ویروس کرونا

برای آگاهی از آخرین آمار ویروس و بیماری کرونا در ایران و جهان، آشنایی کامل با این ویروس خطرناک و روش های پیشگیری و درمان به این صفحه مراجعه کنید.